• Wyświetleń: 871
    • Dodano: 2024-04-20 / 20:46

Dreman Opole Komprachcice przegrywa z Piastem Gliwice na koniec fazy zasadniczej

Rywalem opolan w fazie play-off będzie Malepszy Arth Soft Leszno

Wynik 3:1 nie służy futsalistom Dremanu w rywalizacji z Piastem Gliwice. Tak samo jak w pierwszym spotkaniu w Gliwicach, opolanie nie utrzymali tej przewagi i tym razem nie zremisowali, a ulegli Gliwiczanom 3:4-ech.

Pierwszy gol w opolskiej Stegu Arenie padł w 11 minucie, a trafił Brayan Parra, ale szybko odpowiedział Kamil Roll. Do końca pierwszej części gry padły jeszcze trzy bramki - dwie w wykonaniu gospodarzy, kolejno Vadyma Ivanova i Arkadiusza Szypczyńskiego, a jeden gol był w wykonaniu gliwiczan, Bruno Gracy. Po zmianie stron Piast był stroną dominującą i udokumentował to dwoma trafieniami - Vittorio Lazzarettiego na 3:3 i decydującym Ricka w 39 minucie.

Gliwiczanie zajęli ostatecznie trzecia lokatę w tabeli - a Dreman piątą. Pierwszy mecz opolanie zagrają z drużyną z Leszna, w najbliższą środę.