• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 551
  • Dodano: 2024-04-28 / 13:13
  • Komentarzy: 0

  Dreman na awans musi jeszcze poczekać

  (Fot. Archiwum)

  W Lesznie opolanie przegrali 3:4-ech.

  A jednak, potrzebne będzie trzecie spotkanie! Dreman Opole Komprachcice przegrał z Malepszy Arth Softem Leszno 3:4-ech i tym sposobem leszczynianie wyrównali stan rywalizacji.

  W pierwszym spotkaniu, Dreman zdemolował rywali 7:3-ech. Na ten sam scenariusz zanosiło się w sobotę w Lesznie - ale w drugą stronę. W szóstej minucie trafił na 1:0 strzelił Jose Luis Tangarife, natomiast podwyższył Oleksandr Kolesnykov, ustalając wynik pierwszej części gry na 2:0.

  Ten sam zawodnik zdobył w dwudziestej drugiej minucie trzeciego gola dla gospodarzy, a czwarty cios zadał Daniel Garcia i tym samym scenariusz powtórzył się do tego, co było w Opolu - tylko wtedy po hat-tricku Waldemara Soboty i golu Felipe, już po pierwszej połowie opolanie wygrywali 4:0. Żaden z nich nie trafił w rewanżu - wyręczyli ich między 31 a 33 minutą Vadym Ivanov oraz Denys Blank, jednak na remis nie starczyło skuteczności i o awansie zadecyduje trzeci mecz, w niedzielę o 20-stej.  GI MALEPSZY ARTH SOFT LESZNO - DREMAN OPOLE KOMPRACHCICE 4:3 (2:0)
  Bramki: Jose Luis Tangarife 6, Oleksandr Kolesnykov 15, 22, Daniel Garcia 23 - Vadym Ivanov 31, Denys Blank 32, 33

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".