• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1604
  • Dodano: 2023-08-02 / 19:18
  • Komentarzy: 0

  Miesiąc pozostał do startu sezonu Fogo Futsal Ekstraklasy

  (Fot. Dżacheć)

  Dreman Opole Komprachcice zacznie sezon z nowym trenerem.

  Do niemałej rewolucji doszło u jedynego przedstawiciela Opolszczyzny w najwyższej lidze futsalu w Polsce. Dreman zmienił trenera oraz pożegnał się z sześcioma futsalistami.

  W poprzednim sezonie klub prowadził Jarosław Patałuch. Zastąpi go Hiszpan, Toni Corredera, który poprzednio trenował pierwszoligowy AZS UE Kraków.

  Wśród zawodników, którzy odeszli z klubu z Opola są Tomasz Lutecki (Rekord Bielsko-Biała), Marcin Grzywa (Clearex Chorzów), Damian Makowski i Kamil Kucharski (Widzew Łódź) oraz Nuno Chuva i Julian Gheneloff, którzy nie odnaleźli jeszcze nowego klubu.

  Jednak do tej pory ogłoszono tylko trzech nowych graczy - z Widzewa Łódź Maksyma Pautiaka oraz duet z Piasta Gliwice - Marka Bugańskiego i Sebastiana Szadurskiego.

  Znamy też tylko pięć nazwisk, które nadal będą reprezentować klub z Opola - bramkarz, Serghei Burduja oraz Vadym Ivanow, Tomasz Czech, Arkadiusz Szypczyński oraz Waldemar Sobota.

  Na pewno jednak będziemy mogli się spodziewać jeszcze kilku twarzy w ostatecznej kadrze na sezon 2023/2024. Dreman jednak musi się spieszyć - pierwsza kolejka już w pierwszy weekend września, a w niej zmierzą się w pierwszy z GI Malepszy Arth Soft Leszno.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".