• Wyświetleń: 1086
    • Dodano: 2020-11-09 / 09:40

Wysoka porażka Dremanu Futsal w zaległym spotkaniu

W ramach 9 kolejki mierzyli się oni z Orłem Jelcz - Laskowice

Wolny weekend od kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy był idealną okazją do rozegrania zaległych spotkań. Wykorzystali to zawodnicy Dremanu Futsal, którzy zmierzyli się na własnym parkiecie z Orłem Jelcz-Laskowice. Pierwotnie mecz 9 kolejki miał się odbyć 25 października, lecz został on odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego.

Faworytem byli goście i to oni otworzyli wynik spotkania. Ba, jak już zaczęli strzelać w 8 minucie - za sprawą Jakuba Kąkola - tak już 420 sekund później zwycięzca tego spotkania był wyłoniony, gdyż na tablicy świetlnej widniał rezultat aż 0:5. Jeszcze przed przerwą gospodarze zdobyli jedną bramkę, dzięki Mateuszowi Suchodolskiemu.

Ten sam zawodnik strzelił ostatnią w tym spotkaniu bramkę dla gospodarzy. Mecz wyraźnie opadł z tempa, a goście mimo rozluźnienia zdołali uzyskać jeszcze dwa trafienia i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:7.

Dreman Futsal obecnie znajduję się na bezpiecznym, 14 miejscu, oczko wyżej od swojego rywala zza miedzy - Gredaru Brzeg. Następne mecze zostaną rozegrane 11 listopada.