• Wyświetleń: 928
    • Dodano: 2023-05-15 / 08:58

Dreman odpada z play-offów

Opolanie przegrali 2:3 z Constractem Lubawa

To koniec sezonu dla Dremanu Opole Komprachcice. W drugim spotkaniu z Constractem Lubawa, tylko że na wyjeździe, przegrali jedną bramką, choć zabrakło sekundy, by wyrównać.

W pierwszym spotkaniu w opolskiej Stegu Arenie, goście pokonali Dremana 2:4. W rewanżu czekało zatem Opolan arcytrudne zadanie, choć nie byli bez szans, co pokazała pierwsza część gry. Tym bardziej, że w jej końcówce Tomasz Lutecki wyprowadził ich na prowadzenie. W dwudziestej szóstej minucie Ludgero Lopes wyrównał na 1:1 Nie minęło pięć minut, a kibice zobaczyli kolejne trzy bramki - szybko Constractowi odpowiedział Lutecki, na co znów strzelił bramkę Lopes, a w 31 minucie po raz pierwszy w meczu na prowadzenie wyprowadził zespół z Lubawy Jakub Raszkowski. Dreman jeszcze próbował i do szczęścia zabrakło sekundy - niestety, bramka zdobyta przez Damiana Makowskiego nie została uznana i Opolanie odpadli z play-offów Fogo Futsal Ekstraklasy.

Constract Lubawa - Dreman Opole Komprachcice 3:2 (0:1)