Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.
  Rozrywka

  Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II

  zaprasza na:

  WSZYSTKO OK - wystawa grafiki cyfrowej Mateusza Domeradzkiego

  15

  marca

  2024

  PIĄTEK

  Minorytów 4
  77 454 80 30
  Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II
  Ceny biletów

  wstęp:

  wstęp wolny

  Start imprezy

  start imprezy:

  00:00

  Rezerwacje

  rezerwacje:

  BRAK INFORMACJI

  WSZYSTKO OK - wystawa grafiki cyfrowej Mateusza Domeradzkiego

  wernisaż: 15 marca 2024, g. 18:00
  Fotogaleria MBP, ul. Minorytów 4
  Wystawa do 29/03/2024

  WSZYSTKO OK, odpowiedź lub pytanie wyrażone tą frazą śmiało i zuchwale kroczy w kierunku absolutu. Przecież wszystko rzeczywiście obejmuje WSZYSTKO. Te deklarowane ok, potęgowane w nieskończoność prawdopodobnie układa się jedno za drugim w harmonijnym rytmie, tworząc niezliczoną serię ok, które rozprzestrzeniają się same w sobie, same dla siebie, budując liczne warstwy i tworząc przepastną sieć ok. Sieć tak rozległą, że nie zna końca ani początku, jest nieskończonym oceanem ok. W każdym kierunku, gdzie tylko spojrzysz, jest po prostu wszystko ok.

  Na wystawie prezentowane są prace wykonane w technice grafiki cyfrowej, dotyczą one hipnotycznej i iluzorycznej roli tytułowego sformułowania oraz wszystkie one, bez wyjątku, są ok.

  Mateusz Domeradzki - ukończył Państwowe Liceum Plastyczne im. Jana Cybisa w Opolu, Instytut Psychologii oraz Wydział Sztuki na Uniwersytecie Opolskim. Aktualnie pracuje w Ognisku Plastycznym (ZPPAP) oraz na Wydziale Sztuki (Uniwersytet Opolski), gdzie współprowadzi zajęcia z rysunku, malarstwa i grafiki cyfrowej.W swoich projektach artystycznych korzysta z różnych mediów, również tych cyfrowych.