• Autor: Maciej Nowak
    • Wyświetleń: 5798
    • Dodano: 2015-12-02 / 10:02
    • Komentarzy: 0

    Marcin Ociepa: Dobrzeń popiera nasz sposób myślenia

    Marcin Ociepa: Dobrzeń popiera nasz sposób myślenia

    (fot. Dżacheć)

    Marcina Ociepę zapytaliśmy dzisiaj o to czy jest za przyłączeniem Wróblina - dzielnicy Opola do gminy Dobrzeń Wielki, czego domagają się tamtejsi samorządowcy. To oczywiście reakcja na plany poszerzenia granic Opola.

    Zobacz takze Zełenski odesłał Order Orła Białego. Odpowiedź na decyzję prezydenta Nawrockiego

    - Nie jesteśmy miastem, które ingeruje w kwestie tożsamości lokalnych społeczności. Opole sobie poradzi, bo jest miastem zamożnym. My nie myślimy tylko o Opolu, ale o regionie. Stolica regionu jest zobowiązana do myślenia w kategoriach dobra regionu - powiedział nam Marcin Ociepa.
    Rozmawialiśmy również o tym czy aktualny przewodniczący Rady Miasta Opola będzie opolskim wicewojewodą. Marcin Ociepa odpowiedział nam, że nie jest zainteresowany, bo realizuje się na stanowisku, które obecnie zajmuje. Pozostało jednak pewne "ale". W jakim przypadku może wystąpić to "ale"?
    Zachęcamy do oglądania Drugiej Kawy!
    reklama

    Napisz co o tym myślisz!

    Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
    Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

    reklama

    Ostatnie Drugie Kawy

    Czwartek, 6 czerwca
    Poniedziałek, 3 czerwca
    Wtorek, 24 października
    Poniedziałek, 16 października
    Środa, 11 października
    Wtorek, 10 października
    Piątek, 6 października
    Piątek, 6 października
    Środa, 4 października
    Poniedziałek, 2 października

    Polub nas!

    Chmura tagów

    Ogłoszenia