- Autor: Maciej Nowak
- Wyświetleń: 4388
- Dodano: 2015-02-03 / 09:58
- Komentarzy: 0
insp. Irena Doroszkiewicz: Miniony rok był dobry dla opolskiej policji
Opolska policja podsumowała miniony rok. Liczba przestępstw w naszym regionie spada, a wykrywalność rośnie. To tendencja, która utrzymuje się od kilku lat. - Wykrywalność ogólną mamy w granicach 70 proc. - powiedziała nam insp. Irena Doroszkiewicz.
Zmalała liczba pijanych kierowców. Opolska policja miała także kilka sukcesów w zwalczaniu przestępczości narkotykowej. - Kilkanaście razy zatrzymywaliśmy osoby ze znacznymi ilościami narkotyków - powiedziała nam insp. Irena Doroszkiewicz.
Sprawa zabójstwa burmistrza Zdzieszowic Dietera Przewdzinga nie jest jak dotąd wykryta, ale komendant ma nadzieję, że zagadka zostanie rozwiązana. - Myślę, że efekty naszej pracy poznamy, ale o terminie nie mogę nic mówić - zaznaczyła opolska komendant.
Zachęcamy do oglądania Drugiej Kawy.
Napisz co o tym myślisz!
Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.