• 0
0
 
Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.
Rozrywka

Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki

zaprasza na:

#ZOSTAŃ W DOMU bądź w Teatrze!

03

kwietnia

2020

PIĄTEK

ul. Augustyna Kośnego 2a, 45-056 Opole
77 454 23 36
Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki
Ceny biletów

wstęp:

BRAK INFORMACJI

Start imprezy

start imprezy:

15:50

Rezerwacje

rezerwacje:

BRAK INFORMACJI

#zostańwdomu, bądź w Teatrze! to projekt Opolskiego Teatru Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, który powstał w obliczu trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

W obliczu tego, że sytuacja ta jest niepewna i niewiadomo jak długo potrwa, zdecydowaliśmy przenieść nasze teatralne działania do miejsca, w którym każdy będzie mógł w bezpieczny sposób kontaktować się z teatrem, sztuką i edukacją - czyli do Internetu. Uważamy, że jest to wręcz nasz obowiązek, aby w sytuacji kryzysowej, nie pozostawiać naszych Widzów bez dostępu do teatru, który spełnia ogromną rolę - nie tylko artystyczną, ale także edukacyjną. Nasi Widzowie oczekują od nas tego typu działań, które w tym szczególnie trudnym czasie, mogą stać się zwykłym oderwaniem od niekiedy przytłaczającej rzeczywistości.

Przygotowaliśmy kikanaście cykli filmów, które w różny sposób nawiązują do sztuki teatru. Już od dziś publikowane będą na naszych stronach:
www.teatrlalki.opole.pl
www.facebook.com/OTLiA
www.youtube.com/OTLiA1937


W naszej ofercie działań on-line nie zapominamy o żadnej z grup odbiorców: poszczególne działania będą adresowane do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, do młodzieży i całych rodzin. Dzięki temu będą mogły być także wparciem dla rodziców i dzieci, stanowiąc jeden ze sposobów na twórcze i edukacyjne zagospodarowanie czasu aktualnie spędzanego w domu.