• Autor: Maciej Nowak
    • Wyświetleń: 4482
    • Dodano: 2014-04-22 / 09:16
    • Komentarzy: 0

    Gajos-Babiak: Szachy to dobra rozrywka dla dzieci

    Gajos-Babiak: Szachy to dobra rozrywka dla dzieci

    (Fot: Dżacheć)

    Szachy, angielski, rytmika czy ceramika to dzisiaj w przedszkolach dzień powszedni. Dawniej maluchy mogły o tym jedynie pomarzyć. Czy przedszkolaki chętnie korzystają z tych zajęć? Czy może trzeba je zmuszać? - Kiedyś nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego jak ważna edukacja przedszkolna jest w życiu dzieci. Dzisiaj zarówno państwo jak i rodzice mają już tą świadomość - powiedziała nam Jolanta Gajos-Babiak.

    Zobacz takze Nocny pożar samochodu przy budynku wielorodzinnym. Ogień objął także drugi pojazd

    Szachy są bardzo dobrą rozrywką dla dzieci, bo świetnie uczą logicznego myślenia. Język angielski został wprowadzony przez radę miasta i jest uczony bezpłatnie. Na rytmikę chłopcy chodzą równie chętnie jak dziewczynki. - Wszyscy mają takie same możliwości rozwijania się - powiedziała nam dyrektor przedszkola nr 3 w Opolu. - Dziecko uczy się przede wszystkim przez działanie. By coś poznać, dziecko musi dotknąć.
    Zachęcamy do oglądania Drugiej Kawy!
    reklama

    Napisz co o tym myślisz!

    Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
    Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

    reklama

    Ostatnie Drugie Kawy

    Czwartek, 6 czerwca
    Poniedziałek, 3 czerwca
    Wtorek, 24 października
    Poniedziałek, 16 października
    Środa, 11 października
    Wtorek, 10 października
    Piątek, 6 października
    Piątek, 6 października
    Środa, 4 października
    Poniedziałek, 2 października

    Polub nas!

    Chmura tagów

    Ogłoszenia