- Autor: Maciej Nowak
- Wyświetleń: 1394
- Dodano: 2013-06-24 / 10:00
- Komentarzy: 5
Druga Kawa z Tomaszem Kostusiem
Wicemarszałek Tomasz Kostuś zapowiada w Drugiej Kawie, że już za kilka dni skieruje do sądu pozew przeciwko Nowej Trybunie Opolskiej. Ma to związek z publikacją "Odlot marszałka", w której gazeta napisała, że Kostuś zwraca się do swoich podwładnych słowami "siad, waruj, czy głos".
Zobacz takze
Jechał pijany mimo dwóch dożywotnich zakazów. W aucie przewoził troje malutkich dzieci
Tomasz Kostuś przyznaje też, iż zdaje sobie sprawę, że proces w sądzie może się ciągnąć miesiącami, ale zamierza walczyć o swoje dobre imię, ponieważ "nie jest największym łotrem w województwie". Zachęcamy do obejrzenia rozmowy i komentowania. Kto ma rację: NTO czy Tomasz Kostuś?
Napisz co o tym myślisz!
Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.
Ostatnie Drugie Kawy
Poniedziałek, 16 października
Poniedziałek, 2 października
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.