• 0
  • Autor: Sportowy Krecik
  • Wyświetleń: 1672
  • Dodano: 2017-12-04 / 11:09
  • Komentarzy: 0

Młoda krew futsalowej Odry

 
 
Młoda krew futsalowej Odry

(Fot. Dżacheć)

W niedzielę w Okrąglaku odbył się turniej eliminacyjny Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 14. Opolska ekipa wygrywając wszystkie swoje mecze dała ogromny popis umiejętności przed własną publicznością.

Mecze zostały rozegrane metodą każdy z każdym. Młodzi opolanie mieli zatem cztery szanse na pokazanie się z jak najlepszej strony swoim kibicom. Zrobili to wyśmienicie wygrywając każdy mecz po kolei. Na otwarcie turnieju FK Odra pokonała Remedium Pyskowice 12:4.

Wynik można powiedzieć nawet nie hokejowy zapowiadał ciekawe sportowe widowisko eliminacyjne. Druga potyczka to starcie z Gwiazdą Rudą Śląską - tutaj nie było już tylu bramek, lecz wciąż opolanie górowali na własnym parkiecie 5:1. W kolejnym meczu rozgromili GSF Gliwice aż 18:0, lecz można powiedzieć, że najlepsze zostawili na koniec.

Wisienką na turniejowym torcie było spotkanie z KS Sośnica Gliwice. Triumf 22:0 to pogrom młodych adeptów piłki nożnej na hali na własnym obiekcie. Tym samym z czterech spotkań zrobiły się cztery victorie, które pozwoliły na zwyciężenie w całym turnieju tych eliminacji. Ogromne gratulacje dla młodych futsalistów z FK Odry Opole.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".