• Wyświetleń: 1414
    • Dodano: 2023-12-11 / 08:39

Wiking Alibaba Opole w 1/32 Pucharu Polski!

W meczu opolan z Górnikiem Sosnowiec padło aż czternaście bramek.

Pozytywna niespodzianka! Futsaliści Wikinga Alibaba Opole pokonali drużynę z Sosnowca 8:6 i meldują się w 1/32

Gospodarze przegrywali jednak już po 35 sekundach, a gola zdobył Mateusz Wiatr. W niecałą minutę wyrównał Dawid Miroszka. Następnie ten sam zawodnik w 9 minucie dał prowadzenie, którym nacieszyli się tylko przez kilkanaście sekund. Łącznie już w pierwszej połowie padło aż siedem bramek - z czego cztery dla miejscowych, q trzy dla przyjezdnych.

Po zmianie stron to goście ruszyli mocno do ataku i to im przyniosło oczekiwany skutek. W 28 minucie było 6:4 dla Górnika i wszystko zmierzało w stronę zwycięstwa przyjezdnych. Nic bardziej mylnego - do końca spotkania strzelali już tylko gospodarze, a wygraną i awans przypieczętował Miroszka, który aż pięciokrotnie pokonywał bramkarza rywali.

Wiking Alibaba Opole - Górnik Sosnowiec 8:6 (4:3)

Bramki: Dawid Miroszka x5 , Dawid Dulski, Marcin Wacha, samobójcza - Mateusz Wiatr x3, Andrzej Jaros, Daniel Wieczorek, Kamil Głośny