• Wyświetleń: 792
    • Dodano: 2024-01-15 / 17:38

Dreman nie bez problemów przechodzi do następnej fazy futsalowego Pucharu Polski

Opolanie wygrali w Ząbkowicach Śląskich 7:4.

To był historyczny wieczór dla Futsal Team Ząbkowice Śląskie. Klub, który w poprzedniej rundzie pokonał Bongo Niemodlin aż 11:3, bardzo mocno postawił się Dremanowi Opole Komprachcice.

A szczególnie w pierwszej połowie, gdy gospodarze dwukrotnie trafiali do bramki, za sprawą Radosława Grzywniaka oraz Tomasza Robaka i wygrywali już 2:0, ale do przerwy zdołał trafić nowy nabytek opolan - Wiktor Skała. Po przerwie rozpędził się zdecydowanie Dreman, który zaczął trafiać raz za razem, choć i miejscowi zdołali strzelić jeszcze dwie bramki - dublet uzbierał Alan Madej. Warto odnotować, że debiutanckiego gola dla Tygrysów zdobył Jeremi Mielcarek, który ustalił wynik meczu.

Dreman to jedyny przedstawiciel Opolszczyzny w 1/16 Pucharu Polski w futsalu. Wcześniej odpadł Wiking Alibaba Opole, przegrywając 2:14 z Piastem Gliwice oraz Stanley Brzeg, ulegając Silesii Box Siemianowice Śląskie 2:3

Futsal Team Ząbkowice Śląskie - Dreman Futsal Opole Komprachcice 4:7 (2:1)
    Bramki: Radosław Grzywniak, Tomasz Robak, Alan Madej (x2) - Wiktor Skała, Marek Bugański, Wadym Iwanow, Waldemar Sobota, Sebastian Szadurski, Felipe O Mago, Jeremi Mielcarek