• Wyświetleń: 2755
    • Dodano: 2017-02-06 / 09:33
    • Komentarzy: 13

I-ligowe siatkarki Politechniki zwyciężyły u siebie

AZS Politechniki Opolskiej po ciężkim meczu na własnej hali pokonał zespół z Nowego Dworu Mazowieckiego 3:1. Mecz z ostatnimi w tabeli rywalkami nie należał jednak do łatwej rywalizacji. Trzy punkty zostają w Opolu, dzięki którym Politechnika zajmuje niezmienne 7 miejsce.

Pierwszy set obfitował w zmiany nastrojów oby dwu ekip. Najpierw na prowadzenie wyszły przyjezdne, lecz opolanki skutecznie goniły wynik. Różnica 4 punktów pobudziła akademiczki do walki i serią dobrych zagrywek konsekwentnie zmniejszały prowadzenie gości. Końcówka seta należała do gospodyń. Wygrana odsłona 25:21 pozwoliła cieszyć się z prowadzenia w tym meczu.

Druga część lepsza w wykonaniu drużyny przeciwnej. Od początku dominowały zawodniczki z Nowego Dworu. Najpierw wyszły na prowadzenie, lecz później musiały uznać wyższość dobrze grającej w tym dniu Doroty Dydak. Opolanki nie potrafiły wykorzystać prowadzenia i w końcówce nie dały rady przyjezdnym. Straty punktowe na finiszu seta pozwoliły na triumf w tej odsłonie drużynie gości 23:25.

Trzecia partia to całkowita dominacja Opola na własnym terytorium. Łatwo wygrane starcie do 19, dały powody do radości kibicom zgromadzonym na hali. Wynik 2:1 w setach to dobre rozstawienie psychiczne, zwłaszcza, gdy gra się u siebie.

Czwarta odsłona znów należała do Opolanek. Wyjście na wysokie 6-punktowe prowadzenie było efektem celnych zagrań i braku większych błędów w szeregach naszej ekipy. Przyjezdne zdołały jednak podgonić wynik, aż do straty jednego oczka. Końcówka seta i jak się później okazało całego meczu byłą bardzo nerwowa, lecz to gospodynie wypracowały sobie dogodną akcję i mocnym atakiem Patrycja Gądek przypieczętowała zwycięstwo w tym spotkaniu 25:23.

2017-02-06 22:37:38 [83.230.47.*] id:1507089
    patriciagarden: Napisała postów [7], status [nowy] Reputacja
    krzysiek górski z opola to pedał bo tanio się sprzedał
    [-4]

2017-02-06 22:35:50 [83.230.47.*] id:1507087
    zna ktoś krzyśka górskiego z opola? ten co chodził do II LO w latach 1999-2003. ten sam co jak sie pokłócił ze swoją laską to rżnął własną matkę bo myślał że to jakieś zwierzę a on z natury jest zoofilem.
    [-4]

2017-02-06 10:50:29 [176.111.138.*] id:1506903
    Goodway: Napisał postów [38961], status [VIP] Reputacja
    rolnik paczaj jakie tukej som ładne , odpaloj ciapka jadymy na dzifki !

Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [10]
    2017-02-06 10:51:38 [176.111.138.*] id:1506904
    byjś kuźwa młucił jak mokre rzyto ???
    2017-02-06 10:55:59 [93.181.151.*] id:1506905
    Rolnikos: Napisała postów [9257], status [VIP] Reputacja
    z tego by mozna cos wybrac na miss, tu i tam wszystko fajne :D a mokrego sie nie młóci.
    2017-02-06 11:04:54 [176.111.138.*] id:1506907
    rolnik ta z nr 16 w sam raz dla ciebie , takie ma bary żeby mogła snopki na przyczepe ładować
    2017-02-06 11:28:17 [176.111.138.*] id:1506913
    jak ci coś nie pasuje to też nie powiesz bo zaraz foch jest , i tak zbierasz w sobie ,,złe emocje '' i zbierasz aż wkońcu człowiek nie wytpińcrzumuje i wypjertala takiej młotkiem w czache i dostaje 25 lat albo dożywocie , a do tego jedziesz w trase to się pjertoli z listonoszem na prawo i lewo ,a ty udajesz że nie wiesz , a tak wydam pińcet + tygodniowo na dzifki i mam spokój
    2017-02-06 11:30:43 [176.111.138.*] id:1506914