• Autor: Sportowy Krecik
    • Wyświetleń: 2918
    • Dodano: 2017-02-06 / 09:33
    • Komentarzy: 13

    I-ligowe siatkarki Politechniki zwyciężyły u siebie

    I-ligowe siatkarki Politechniki zwyciężyły u siebie

    (Fot. Archiwum)

    AZS Politechniki Opolskiej po ciężkim meczu na własnej hali pokonał zespół z Nowego Dworu Mazowieckiego 3:1. Mecz z ostatnimi w tabeli rywalkami nie należał jednak do łatwej rywalizacji. Trzy punkty zostają w Opolu, dzięki którym Politechnika zajmuje niezmienne 7 miejsce.

    Zobacz takze 103 mln zł na nową drogę. Namysłów doczeka się obwodnicy

    Pierwszy set obfitował w zmiany nastrojów oby dwu ekip. Najpierw na prowadzenie wyszły przyjezdne, lecz opolanki skutecznie goniły wynik. Różnica 4 punktów pobudziła akademiczki do walki i serią dobrych zagrywek konsekwentnie zmniejszały prowadzenie gości. Końcówka seta należała do gospodyń. Wygrana odsłona 25:21 pozwoliła cieszyć się z prowadzenia w tym meczu.

    Druga część lepsza w wykonaniu drużyny przeciwnej. Od początku dominowały zawodniczki z Nowego Dworu. Najpierw wyszły na prowadzenie, lecz później musiały uznać wyższość dobrze grającej w tym dniu Doroty Dydak. Opolanki nie potrafiły wykorzystać prowadzenia i w końcówce nie dały rady przyjezdnym. Straty punktowe na finiszu seta pozwoliły na triumf w tej odsłonie drużynie gości 23:25.

    Zobacz takze Nocny pożar samochodu przy budynku wielorodzinnym. Ogień objął także drugi pojazd

    Trzecia partia to całkowita dominacja Opola na własnym terytorium. Łatwo wygrane starcie do 19, dały powody do radości kibicom zgromadzonym na hali. Wynik 2:1 w setach to dobre rozstawienie psychiczne, zwłaszcza, gdy gra się u siebie.

    Czwarta odsłona znów należała do Opolanek. Wyjście na wysokie 6-punktowe prowadzenie było efektem celnych zagrań i braku większych błędów w szeregach naszej ekipy. Przyjezdne zdołały jednak podgonić wynik, aż do straty jednego oczka. Końcówka seta i jak się później okazało całego meczu byłą bardzo nerwowa, lecz to gospodynie wypracowały sobie dogodną akcję i mocnym atakiem Patrycja Gądek przypieczętowała zwycięstwo w tym spotkaniu 25:23.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2017-02-06 22:37:38 [83.230.47.*] id:1507089  
    patriciagarden: Napisała postów [7], status [nowy] Reputacja
    krzysiek górski z opola to pedał bo tanio się sprzedał
    [-4]

    Nick:
    Treść:
    2017-02-06 22:35:50 [83.230.47.*] id:1507087  
    patriciagarden: Napisała postów [7], status [nowy] Reputacja
    zna ktoś krzyśka górskiego z opola? ten co chodził do II LO w latach 1999-2003. ten sam co jak sie pokłócił ze swoją laską to rżnął własną matkę bo myślał że to jakieś zwierzę a on z natury jest zoofilem.
    [-4]

    Nick:
    Treść:
    2017-02-06 10:50:29 [176.111.138.*] id:1506903  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    rolnik paczaj jakie tukej som ładne , odpaloj ciapka jadymy na dzifki !

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [10]
    2017-02-06 10:51:38 [176.111.138.*] id:1506904  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    byjś kuźwa młucił jak mokre rzyto ???
    2017-02-06 10:55:59 [93.181.151.*] id:1506905  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    z tego by mozna cos wybrac na miss, tu i tam wszystko fajne :D a mokrego sie nie młóci.
    2017-02-06 11:04:54 [176.111.138.*] id:1506907  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    rolnik ta z nr 16 w sam raz dla ciebie , takie ma bary żeby mogła snopki na przyczepe ładować
    2017-02-06 11:05:49 [93.181.151.*] id:1506908  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    by cie taka walnęła w łeb z otwartej reki to bys sie tak nie śmiał :P
    2017-02-06 11:13:03 [176.111.138.*] id:1506910  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    dlatego nie chcę się żenic;D
    2017-02-06 11:16:39 [176.111.138.*] id:1506911  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    po ój mi przemoc w rodzinie i niebieska karta na policji ? ;D
    2017-02-06 11:17:27 [176.111.138.*] id:1506912  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ino browarka otworzysz i już pisdy pod oczami
    2017-02-06 11:28:17 [176.111.138.*] id:1506913  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    jak ci coś nie pasuje to też nie powiesz bo zaraz foch jest , i tak zbierasz w sobie ,,złe emocje '' i zbierasz aż wkońcu człowiek nie wytpińcrzumuje i wypjertala takiej młotkiem w czache i dostaje 25 lat albo dożywocie , a do tego jedziesz w trase to się pjertoli z listonoszem na prawo i lewo ,a ty udajesz że nie wiesz , a tak wydam pińcet + tygodniowo na dzifki i mam spokój
    2017-02-06 11:30:43 [176.111.138.*] id:1506914  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ...samo rzycie rolnik , samo rzycie ! ;D
    2017-02-06 18:58:47 [176.111.138.*] id:1507009  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    Proszę zbanować Goodwaya bo ten ój namawia do zabójstwa !!!