• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 697
  • Dodano: 2024-02-01 / 11:18
  • Komentarzy: 0

  Weegree nie dało rady Hydrotruckowi Radom

  (Fot. Dżacheć)

  Akademicy z Opola przegrali jedenastoma punktami.

  Mała niespodzianka w hali przy Prószkowskiej w Opolu. Weegree AZS Politechnika Opolska przegrywa w dwudziestej trzeciej kolejce Bank Pekao 1-ej Lidze Mężczyzn 87:98 u siebie z Hydrotruckiem Radom, ulegając po raz drugi z tym zespołem w trwającym sezonie.

  A początek układał się całkiem dobrze, gdyż gospodarze już prowadzili 12:6. Niestety, z czasem rozpędzili się przyjezdni, którzy po otwierających dziesięciu minutach wygrywali 25:21. W kolejnej odsłonie spotkania nie udało się opolanom odrobić strat i do przerwy przegrywali różnicą czterech punktów.

  Po zmianie stron wynik utrzymywał się na styku aż do rezultatu 61:55 dla Hydrotrucka. Wtedy to miejscowi zdobyli osiem oczek z rzędu, a nawet wygrywali 71:64, ale cztery punkty z rzędu wywalczone przez przyjezdnych mogły mimo wszystko budzić niepokój przed ostatnią kwartą. I niestety tak było - radomianie zdobyli w finałowych dziesięciu minutach prawie dwukrotnie więcej punktów, co było kluczem do dość niespodziewanego odniesionego przez nich zwycięstwa.

  Weegree AZS Politechnika Opolska - Hydrotruck Radom 87:98 (21:25, 18:18, 32:25, 16:30)
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  ,
  reklama

  Powiązane materiały

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia