• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 795
  • Dodano: 2024-02-04 / 11:35
  • Komentarzy: 0

  Nieudane spotkanie Weegree AZS-u Politechniki Opolskiej

  (Fot. Dżacheć)

  Opolanie przegrali 59:81 z Enea Abramczyk Astorią Bydgoszcz.

  To nie był dzień akademików z Opola. Weegree AZS Politechnika Opolska przegrało w 24 kolejce Bank Pekao 1-ej Lidze Mężczyzn z bydgoskim zespołem - Enea Abramczyk Astorią.


  Już od pierwszego kosza na prowadzeniu utrzymywali się gospodarze. Powoli budowali przewagę, a po otwierającej mecz kwarcie prowadzili 21:14. Ta różnica nie zmalała po kolejnych dziesięciu minutach, choć po trochę ponad kwadransie, były tylko dwa punkty różnicy. Niestety, w końcówce znów przyspieszyli gospodarze i do przerwy wygrywali 40:33-ech.

  Tuż po zmianie stron jeszcze była szansa na dogonienie rywali - a przed finałową kwartą bydgoszczanie prowadzili tylko dziesięcioma punktami, 59:49. Niestety, ostatnia część gry okazała się najsłabszą w wykonaniu przyjezdnych - co wykorzystała Astoria i dowiozła wygraną do końca, kończąc mecz przy rezultacie 81:59, dzięki czemu to ona jest na trzecim miejscu w tabeli, a Weegree - na czwartym.

  Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Weegree AZS Politechnika Opolska 81:59 (21:14, 19:19, 19:16, 22:10)
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".