• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 470
  • Dodano: 2024-03-24 / 21:49
  • Komentarzy: 0

  Akademicy z Opola z kolejnym zwycięstwem na koncie!

  (Fot.Weegree AZS Politechnika Opolska )

  Weegree AZS Politechnika Opolska pokonał GKS Tychy dziewięcioma punktami.


  Siódma z rzędu wygraną stała się faktem. Weegree AZS Politechnika Opolska wygrywa z GKS-em Tychy 81:72-óch i nadal liczy się w grze o wygraną fazy zasadniczej.

  Choć to spotkanie nie należało do najłatwiejszych - najpierw prowadzili opolanie 10:6, by potem odrobili straty tyszanie i sami wygrywali 14:19-stu, a ostatecznie po pierwszych 10 minutach lepsi byli gospodarze, 32:27-miu. Znacznie więcej z gry GKS miał w kolejnej części gry i tylko znakomita gra miejscowych w końcówce nie pozwoliła im prowadzić w połowie spotkania - był remis po 48.

  Przez pierwsze 6 minut po zmianie stron, kibice zgromadzeni w hali przy Prószkowskiej w Opolu zobaczyli jedynie... 9 punktów - i to łącznie z obu stron. Następnie trochę skuteczność w obu zespołach się polepszyła, ale to Weegree przed finałową odsłoną miało 4 oczka przewagi. Ostatecznie jeszcze ją powiększyli - wygrywając finalnie dziewięcioma i awansując na czwartą lokatę, dwa punkty za liderem - Miastem Szkła Krosno

  Weegree AZS Politechnika Opolska - GKS Tychy 81:72 (32:27, 16:21, 14:10, 19:14)
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".