• Wyświetleń: 2304
    • Dodano: 2017-01-23 / 13:58

Opolscy futsaliści w 1/32 Pucharu Polski

W weekend odbyła się kolejka 1/32 Halowego Pucharu Polski. Mimo dużego wysiłku ze strony Wikinga do kolejnego etapu przeszła tylko drużyna Berlandu, która nie rozegrała spotkania, a i tak awansowała.

Berland OSiR Komprachcice wygrał walkowerem mecz z Polkowicami. Po otrzymanym piśmie od zarządu klubu KS Cuprum Polkowice, Berland może cieszyć się z walkowera i dopisać wygraną za spotkanie w ramach 1/32 Halowego Pucharu Polski.

Wiking Opole przegrał u siebie mecz pucharowy 1/32 finału Pucharu Polski w Futsalu z Gwiazdą Ruda Śląska 1:9. Lider I Ligi Futsalu przyjechał w roli faworyta i w dość łatwy sposób pokonał drużynę Wikinga. Hala w Komprachcicach wypełniła się po brzegi lecz nawet głośny doping kibiców nie pomógł podopiecznym z naszego regionu. Podopieczni Michała Zbocha szybko stracili kontrolę w tym meczu. Strzelone bramki w 5 i 8 minucie przeciwnika, spowodowały małą dekoncentrację w szeregach Wikinga. Minutę przed zejściem goście dołożyli kolejne trafienie, co w konsekwencji skutkowało nerwową sytuacją w szatni gospodarzy.
    3 minuty po wznowieniu gry, przyjezdni podwyższyli kolejną bramką. W 28 minucie Chaba strzelił jedynego gola w tym spotkaniu dla Wikinga. 2 minuty potem po silnym strzale rywala było już 1:5. Lider tabeli poszedł za ciosem i w pięciu kolejnych minutach trafił celnie aż trzy razy. Ostatnią bramkę dołożył w 39 minucie Naleśnik, ustalając końcowy wynik na 1:9.

2017-01-23 18:36:53 [89.74.189.*] id:1504242