• Dodano: 2024-03-24 / 09:00

Tygrysy wygrywają w Łodzi i dalej są w grze o czwartą lokatę.

W spotkaniu Dremanu z Widzewem padło pięć bramek.

Ostatnia prosta rundy zasadniczej Fogo Futsal Ekstraklasy! Dreman Opole Komprachcice, walczący o czwartą lokatę, w 27 kolejce tych rozgrywek pokonał Widzew Łódź 3:2-óch.

Długo kibice musieli czekać na pierwszego gola meczu w Łodzi. Właściwie, aż do ostatniej minuty pierwszej połowy - I w ciagu sześćdziesięciu sekund obejrzeli trzy bramki. Najpierw gola zdobył Waldemar Sobota, podwyższył na 2:0 Arkadiusz Szypczyński, a zdołał jeszcze przed przerwą gola kontaktowego zdobył Bartosz Januszewski.

Po zmianie stron znów były okazje - lecz gole padały o pełnych minutach - Sebastian Szadurski strzelił na 3:1-ego. Dwie minuty przed końcem, bezpośrednią czerwoną kartkę za faul na Danielu Krawczyku otrzymał Marek Bugański. Jednak łodzianie nie potrafili znaleźć sposobu, by w drugiej połowie odczarować bramkę strzeżoną przez Dawida Lacha, aż do właściwie ostatniej akcji meczu - wtedy drugiego gola dla Widzewa strzelił Kamil Kucharski, jednak było to już za późno, by zdobyć choć punkt.

Widzew Łódź - Dreman Opole Komprachcice 2:3 (1:2)
    Bramki: Bartosz Januszewski 20, Kamil Kucharski 40 - Waldemar Sobota 20, Arkadiusz Szypczyński 20, Sebastian Szadurski 30