• Wyświetleń: 1905
    • Dodano: 2016-05-05 / 07:04
    • Komentarzy: 3

Pucharowy festiwal strzelecki przy Oleskiej

Odra Opole pokonała LZS Piotrówka 6:2 w półfinałowym meczu Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim i w finale zagra z Ruchem Zdzieszowice. Gospodarze byli faworytem spotkania i potwierdzili na boisku swoją przewagę.
    |

Pierwsza bramkę zdobył Bartłomiej Binkowski po 31 minutach gry. 7 minut później rzut karny po faulu golkipera przyjezdnych na Dawidzie Wolnym wykorzystał Damian Ałdaś, a do przerwy prowadzenie 2:1 dla ekipy z Oleskiej dał Michał Sypek po dograniu Przemysława Belli.

Na początku drugiej połowy gola na wyrównanie strzelił znany z ekstraklasowych występów Takesure Chinyama, jednak był to ostatni popis podopiecznych Aleksandra Mużyłkowskiego w tym pojedynku. Doskonałą serię opolan rozpoczął Marcin Niemczyk, następnie jedenastkę na bramkę zamienił Tomasz Wepa, a na zakończenie dwukrotnie piłkę w siatkę LZSu wpakował Przemysław Bella.

W drugim meczu półfinałowym trzecioligowiec ze Zdzieszowic wygrał w Chróścicach z Victorią 3:1. Finał wojewódzkiego Pucharu Polski zostanie rozegrany 18 maja w Brzegu.

2016-05-05 17:15:29 [89.74.180.*] id:1448008
    Pozdrawiam szaleńców z KKK Odra Opola :-)

2016-05-05 17:15:56 [89.74.180.*] id:1448009