Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.
  Rozrywka

  Kino Helios

  zaprasza na:

  Budda. Dzieciak '98

  21

  marca

  2024

  CZWARTEK

  Opole
  77 543 01 29 77 402 50 30
  Wstęp od 13 lat
  Kino Helios
  Ceny biletów

  wstęp:

  BRAK INFORMACJI

  Start imprezy

  start imprezy:

  00:00

  Rezerwacje

  rezerwacje:

  BRAK INFORMACJI

  Budda. Dzieciak '98

  Dokumentalny | Od 13 lat | 83 min | Polska (2024)

  REŻYSERIA
  Krystian Kuczkowski
  OBSADA
  Wojciech Gola, Kamil "Budda" Labudda, Krzysztof Hołowczyc

  OPIS FILMU
  Emocjonująca i wypełniona motoryzacją przejażdżka przez życiowe trudności, osiągnięcia i działalność jednego z najpopularniejszych polskich influencerów: Kamila Labuddy znanego w Internecie jako "BUDDA". To film o tym, jak skutecznie tworzyć w internecie, jak zarabiać w social mediach oraz jakie kwoty kryją się w tej branży. Budda ujawni w nim nieznane dotąd kulisy swojej działalności. Opowie o blaskach i cieniach aktywności w sieci. Zdradzi jakich błędów nie popełniać i czego unikać.

  Jeżeli znasz BUDDĘ - przeżyj jego historię na wielkim ekranie i zobacz to, czego nie ma na Youtube'ie. Zobacz, jak wygląda "mindset" twórców internetowych, jakimi prawami rządzi się ta branża oraz jakie daje możliwości.

  Jeżeli nie znasz - koniecznie poznaj ogólnopolski fenomen zwykłego chłopaka, który wraz ze swoimi fanami, dokonał rzeczy absolutnie niezwykłych!

  Każde z jego kont na Instagramie i Youtube'ie śledzi ponad 2 miliony osób. Zabawa lifestylem oraz motoryzacją w bardzo szerokim spektrum doprowadziła do nagrań w dziesiątkach krajów, w różnych zakątkach świata. Ekipa najlepszych ujęć szukała m. in. w Czarnobylu, a także w Stanach Zjednoczonych, Rumunii czy Bośni i Hercegowinie. To niezwykle inspirująca, uniwersalna opowieść o sile charakteru, determinacji w spełnianiu marzeń, ale i ogromnym potencjale branży YouTube oraz możliwościach, które są w niej ukryte.

  KUP BILET>>