• 0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 4704
  • Dodano: 2018-03-12 / 19:33
  • Komentarzy: 1

53-latek podejrzany o zabójstwo. Grozi mu dożywocie

 
 
53-latek podejrzany o zabójstwo. Grozi mu dożywocie

(Fot. Dżacheć)

Głubczyccy policjanci zatrzymali 53-latka podejrzanego o zabójstwo. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych już w kilka godzin po popełnionej zbrodni. Okazało się, że ukrył się na terenie województwa śląskiego. Teraz grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Sąd tymczasowo aresztował go na 3 miesiące.

Pod koniec lutego policjanci z Głubczyc otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej na terenie miasta Baborowa. Dyżurny na miejsce natychmiast wysłał policyjny patrol. Mundurowi we wskazanym mieszkaniu znaleźli zwłoki mężczyzny. Funkcjonariusze ustalili, że jest to 47-letni mężczyzna, i że prawdopodobnie został on zamordowany.

Na miejsce skierowano dodatkowe patrole, by jak najszybciej dotrzeć do świadków zdarzenia oraz samych podejrzanych o zabójstwo. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, rozpoczęli poszukiwania wszystkich osób, które mogły mieć jakąkolwiek wiedzę na temat zdarzenia. Funkcjonariusze stworzyli portret pamięciowy mężczyzny, który mógł być powiązany z zabójstwem 47-letniego mieszkańca Baborowa. Już po paru godzinach stróże prawa dotarli do podejrzanego, który ukrywał się w jednym z mieszkań na terenie Raciborza w województwie śląskim.

Podejrzany został zatrzymany i przewieziony na komendę. Dowody zebrane przez funkcjonariuszy pozwoliły na przedstawienie zarzutu zabójstwa, za co grozi kara nawet dożywotniego więzienia.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-03-13 11:53:56 [46.134.154.*] id:1552734  
coloRADO32: Napisał postów [86], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
Jednego patola mniej, szkoda człowieka który zginął. Choć zapewne wódeczka też maczała w tym palce.

Nick:
Treść: