• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1733
  • Dodano: 2023-10-13 / 16:37
  • Komentarzy: 1

  Szczęśliwy finał nocnych poszukiwań za seniorem

  (Fot. KPP Głubczyce)

  Nocne poszukiwania zaginionego 72-latka znalazły swój szczęśliwy finał. Zgłoszenie było bardzo alarmujące. Senior wyszedł z domu kilka godzin wcześniej i słuch po nim zaginął. Na domiar złego, temperatura tego dnia była niska, a wraz z nastaniem nocy schładzało się coraz bardziej. Policjanci natychmiast po zgłoszeniu ruszyli na poszukiwania. Dzięki precyzyjnym ustaleniom zaginiony mężczyzna został szybko odnaleziony. Był już jednak bardzo osłabiony i wychłodzony. Policjanci udzielili mu pomocy przedmedycznej. 72-latek cały i zdrowy powrócił już do swojego miejsca zamieszkania.

  Późnym wieczorem policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 72-letniego mężczyzny - mieszkańca gminy Baborów. Dyżurny na miejsce niezwłocznie wysłał patrole oraz grupę zajmującą się poszukiwaniem osób.

  Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna kilka godzin wcześniej opuścił swoje miejsce zamieszkania i oddalił się w nieznanym kierunku. Zaniepokojona żona postanowiła powiadomić o tym służby. W związku z niskimi temperaturami, które tego wieczora panowały, istniało realne zagrożenia życia dla zaginionego. W związku z tym policjanci niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania.

  Już po kilkunastu minutach grupa poszukiwawcza znalazła w przydrożnym rowie poszukiwanego 72-latka. Mężczyzna nie potrafił logicznie rozmawiać z policjantami, a jego stan wskazywał na wychłodzenie. Natychmiast funkcjonariusze udzielili mu niezbędnej pomocy przedmedycznej i do czasu przyjazdu zespołu pogotowia. Profesjonalizm którym wykazali się policjanci przyczynił się do tego, że mężczyźnie nie zagraża już żadnego niebezpieczeństwo. Cały i zdrowy powrócił już do swojego miejsca zamieszkania.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-10-13 23:47:57 [31.0.2.*] id:1665974  
  [moderacja]: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
  [moderacja]
  [-5]

  Nick:
  Treść:
  ,
  reklama

  Powiązane materiały

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia