• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 4317
  • Dodano: 2024-01-10 / 15:34
  • Komentarzy: 1

  43-latek na swojej posesji miał nielegalną uprawę konopi indyjskich

  Głubczyccy kryminalni zajmujący się przestępczością narkotykową we współpracy z dzielnicowymi zlikwidowali przydomową plantację konopi indyjskich. Zabezpieczyli również znaczną ilość konopi w stanie wysuszenia gotowy susz roślinny. Zatrzymany do sprawy mężczyzna odpowie za uprawę i posiadanie substancji zabronionych. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

  Głubczyccy dzielnicowi pozyskali informację, że na terenie jednej z przygranicznych miejscowości powiatu głubczyckiego, mężczyzna może posiadać nielegalną uprawę konopi indyjskich. Policjanci ustalili, że właścicielem posesji jest 43-letni obywatel Czech. Tą informację przekazali kolegom z Wydziału Kryminalnego zajmującym się przestępczością narkotykową.

  Kryminalni udali się w wskazane miejsce. Na posesji zastali mężczyznę będącego w ich zainteresowaniu oraz jego partnerkę. Funkcjonariusze podczas legitymowania wyczuli silny, charakterystyczny zapach marihuany dochodzący z tyłu posesji. Wspólnie z mężczyzną udali się za budynek mieszkalny, gdzie znajdował się foliowy tunel ogrodowy.

  Policjanci po wejściu do wewnątrz namiotu, zobaczyli krzaki konopi indyjskich w różnej fazie wzrostowej. Funkcjonariusze po zabezpieczeniu roślin, przeszukali pomieszczenia mieszkalne domu, wewnątrz których znaleźli znaczną ilość roślin konopi indyjskich w stanie wysuszenia oraz gotowy susz roślinny. 43-latek został zatrzymany do sprawy, przyznał się do uprawy oraz posiadania substancji zabronionych. Grozi mu do 3 lat więzienia.

  Zdjęcie (1/5)

  (Fot. KPP Głubczyce)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2024-01-10 17:13:54 [178.43.253.*] id:1668832  
  [moderacja]: Napisał postów [5519], status [VIP] Reputacja
  [moderacja]
  [-5]

  Nick:
  Treść: