• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1224
  • Dodano: 2024-01-08 / 14:43
  • Komentarzy: 1

  Oddalili się z domu dziecka....Szczęśliwy finał poszukiwań nastolatków

  (Fot. Opolska Policja)

  Skuteczne działania podjęte przez policjantów spowodowały, że akcja poszukiwawcza skończyła się szczęśliwie. Niecałe dwie godziny potrzebowali głubczyccy funkcjonariusze, by odnaleźć 15-letnią dziewczynę oraz 11-letniego chłopca.

  Kilka dni temu, tuż po godz 17-tej, dyżurny głubczyckiej Policji otrzymał zgłoszenie o dwóch nastolatkach, którzy oddalili się z Domu Dziecka w nieznanym kierunku. Na miejsce, jako pierwszych skierował funkcjonariuszy z Ogniwa Patrolowo-Interwencynego głubczyckiej komendy, którzy po ustaleniu okoliczności ucieczki natychmiast przystąpili do poszukiwań.

  Na zewnątrz panowała ujemna temperatura oraz zapadł już zmrok. Sprawę utrudniał fakt, że jest to teren przygraniczny i zachodziła obawa, że nastolatkowie mogą przekroczyć granicę państwa. Dodatkowo obawę wśród funkcjonariuszy wzbudzał fakt, że teren miejscowości jest bardzo rozległy i małoletni mogli się zgubić.

  Do akcji poszukiwawczej włączyli się również pracownicy placówki. Jak ustalono nastolatkowie widziani byli w jednej z bocznych uliczek. Natychmiast policjanci wraz z pracownikami placówki udali się we wskazane miejsce, gdzie w zaroślach znaleźli 15-latkę i 11-latka. Małoletni cali i zdrowi zostali przewiezieni do placówki. Skuteczne działania podjęte przez funkcjonariuszy spowodowały, że akcja poszukiwawcza miała szczęśliwy finał.

  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2024-01-09 08:23:46 [188.147.13.*] id:1668782  
  rozsadny: Napisał postów [249], status [starszy wyjadacz] Reputacja
  dlaczego uciekli ?

  Nick:
  Treść: