• Wyświetleń: 2590
    • Dodano: 2017-03-13 / 13:39

Berland Komprachcice przegrał z liderem I ligi

W niedzielnym meczu Berland uległ liderowi tabeli I ligi 0:4. Gwiazda Ruda Śląska okazała się zbyt mocnym przeciwnikiem dla naszych sąsiadów. Warto wspomnieć, iż futsaliści dobrze zagrali pierwszą część spotkania, tym bardziej, że grali w mocno osłabionym składzie. Berland zajmuje 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów.

Pierwsza połowa to wyrównana walka i akcje po obu stronach hali. Berland miał dużo sytuacji, lecz słabo ustawione celowniki strzeleckie tego dnia, były mankamentem tej ekipy w tym starciu. Brak czołowych zawodników w szeregach Komprachcic spowodował, iż rywale mieli większe szanse na pokonanie bramkarza przyjezdnych. Co prawda w premierowej odsłonie tak się nie zdarzyło i wynik remisowy utrzymał się do przerwy, lecz w drugiej połowie to gospodarze przejęli inicjatywę.

Po zmianie stron gospodarze zdominowali własną halę i wykorzystali błędy w szeregach komprachcickiej ekipy. Dwukrotnie do bramki Berlandu trafił Sebastian Gielza, jedno celne uderzenie dołożył Artur Opeldus, a jako ostatni na listę strzelców dopisał się bramkarz Gwiazdy, Aleksander Waszka. Stracone bramki powodowały nerwy w drużynie z opolszczyzny, co przyczyniło się do zwiększonej ilości błędów i dekoncentracji poszczególnych zawodników. Wynik 4:0 utrzymał się do końca spotkania. Gwiazda Ruda Śląska zdobyła tym samym kolejne punkty, które umacniają ją na pozycji lidera I ligi futsalu.

2017-03-18 13:28:50 [217.173.194.*] id:1514667
    Cichy Werbel: Napisał postów [1], status [żółtodziób] Reputacja
    Krecik, bezbłędnie opisujesz te wydarzenia! Dzięki takim artykułom mój werbel nie jest już taki cichy!

2017-03-13 20:07:31 [83.26.51.*] id:1513937
    taktycznysusel: Napisał postów [3], status [żółtodziób] Reputacja