• Wyświetleń: 1034
    • Dodano: 2024-02-19 / 08:59

Futsaliści Dremanu demolują rywali w lidze

Opolanie aż jedenastokrotnie znaleźli drogę do bramki rywali.

Sośnica Gliwice rozbita! Zawodnicy Dremanu Opole Komprachcice wygrali z gliwiczanami aż 11:1-ego, co było najwyższą liczbą goli zdobytą przez ten zespół w tym sezonie - wcześniej dwucyfrówkę zdobyli w wyjazdowej rywalizacji z Ruchem Chorzów (10:3).

Choć pierwsza połowa nie zwiastowała takiego pogromu. Raz trafił Brayan Parra, a dublet ustrzelił najlepszy polski strzelec Fogo Futsal Ekstraklasy - Waldemar Sobota i to było wszystko, co kibice ujrzeli w pierwszej połowie. Znacznie więcej się działo już po zmianie stron.

"Zabawę" rozpoczął Arkadiusz Szypczyński. Następnie trafiali kolejno Felipe, Marek Bugański, po raz pierwszy w karierze w barwach Dremanu Wiktor Skała - następnie po raz pierwszy i jak się okazało ostatni gola zdobyli miejscowi, a dokładniej uczynił to Dawid Kaczmarczyk - a potem znów do strzelania wrócili opolanie, Jakub Janczak, Wadym Iwanow, także tak jak Skała, swojego gola premierowego zdobył Kacper Kaczka, a festiwal bramek zakończył ten który otworzył wszystko - Brayan Parra.

Dreman zajmuje obecnie piątą lokatę w Fogo Futsal Ekstraklasie - i ma tyle samo punktów co Malepszy Arth Soft Leszno, czyli 42. Już w najbliższą środę opolan czeka rywalizacja pucharowa - a ich przeciwnikiem będzie Eurobus Przemyśl

Sośnica Gliwice - Dreman Opole Komprachcice 1:11 (0:3)
    Dawid Kaczmarczyk 32' - Brayan Parra 4', 40' ; Waldemar Sobota 6', 11', Arkadiusz Szypczyński 21', Felipe 26', Marek Bugański 27', Wiktor Skała 28', Jakub Janczak 33', Wadym Iwanow 34', Kacper Kaczka 39'