• Dodano: 2016-10-05 / 09:26
    • Komentarzy: 5

Gwardziści ulegli w Kielcach

(Fot. Archiwum)

Nie udało się sprawić niespodzianki szczypiornistom Gwardii Opole w Kielcach. Zespół Rafała Kuptela przegrał z mistrzem Polski z Kielc 23:34. Opolanie nie poddali się jednak bez walki.

Gospodarze już w pierwszym minutach zaznaczyli, kto jest faworytem tego spotkania, wychodząc na prowadzenie 5:2. Gwardziści nie wystraszyli się i zbliżyli do rywali na 6:7. Vive szybko przejęli dominację na parkiecie i zwiększali swoją przewagę, do przerwy prowadząc 18:10.

W drugiej połowie kielczanie nadal dyktowali warunki i zwiększyli dystans do jedenastu, a następnie trzynastu bramek. Gracze z Opola nie dali jednak za wygraną i gonili wynik, choć nie zdołali przerwać hegemonii najlepszej drużyny Starego Kontynentu.

Gwardia plasuje się na 4. Pozycji tabeli grupy pomarańczowej i ma na koncie 7 punktów.

2016-10-05 20:23:19 [87.105.137.*] id:1481057
    F16: Napisał postów [709], status [rozpisany/na] Reputacja
    I zacznijmy od tego , że to nie Gwardia Opole klub z Opola mający lata działalności, wzlotów i upadków za sobą. Nie wgryzam się w temat ale jestem poniekąd ciekawy jak to jest z prawem do nazw klubów sportowych tych które przestały istnieć ale i tych które nadal istnieją o ile tych znaków i nazw nie mają zastrzeżonych.