• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1506
  • Dodano: 2023-09-18 / 12:04
  • Komentarzy: 0

  Gwardia Opole znów zwycięska u siebie!

  Po rzutach karnych Gwardziści pokonali Azoty-Puławy

  Rzuty karne w Stegu Arenie Gwardii Opole z Azotami-Puławy? To pewniak! Po raz trzeci z rzędu w regulaminowym czasie pada remis i tym razem zwycięsko wychodzą z tego gospodarze.

  Ale po kolei. Podopieczni Bartosza Jureckiego w poprzednim spotkaniu przegrali z byłym klubem trenera - Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski 26:27. Azoty natomiast na koncie miały w tym sezonie tylko jedną porażkę - z Wisłą Płock na własnym parkiecie.

  W pierwszej połowie faworyci nie zawodzili. Mimo różnych prób opolan, tak jednak skutecznie się bronili i potrafili wyprowadzić skuteczne kontry, co dało rezultat po pierwszych 30 minutach 18:16 na korzyść puławian. Po przerwie opolanie wyszli znacznie lepiej i nawet prowadzili przez dłuższy czas, lecz w końcówce znów zawodziła skuteczność, gdyż najpierw Wiktor Kawka z rzutu karnego, a następnie dwukrotnie Antoni Łangowski mogli zamknąć mecz, a to Piotr Jaroszewicz doprowadził do serii "karniaków". Jedynego karnego wybronił Jakub Ałaj i to on został bohaterem tego spotkania. Gwardia Opole w opolskiej Stegu Arenie jest niepokonana.

  KPR Gwardia Opole - KS Azoty Puławy 30:30 (16:18) k. 5:3

  Zdjęcie (1/25)

  (Fot. Dżacheć)

  Szymon Godyla Szymon Godyla Szymon Godyla
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".