• Wyświetleń: 950
    • Dodano: 2023-11-20 / 08:09

Corotop Gwardia Opole z kolejną wygraną w tym sezonie.

Nie obyło się jednak bez małej nerwówki w końcówce

Szóste zwycięstwo w tym sezonie na własnym parkiecie podopiecznych Bartosza Jureckiego. Gwardziści pokonali Chrobrego Głogów 24:22.

Początek meczu był znakomity w wykonaniu gospodarzy. W opolskiej Stegu Arenie już po dziesięciu minutach opolanie prowadzili różnicą czterech bramek. To zaskoczyło trochę faworytów tego meczu i próbowali dogonić miejscowych, jednak do przerwy przewaga utrzymała się.

Po zmianie stron Gwardziści zaczęli znów dobrze - i powiększyli przewagę do sześciu punktów (17:11). Głogowianie zaczęli mozolnie odrabiać straty - a od stanu 20:15 zdobyli cztery bramki i zaczęło się robić nerwowo. W 57 minucie po trafieniu Wojciecha Dadeja Chrobry wyrównał, ale dwa ostatnie słowa należały do gospodarze - trafiali Fabian Sosna i Mateusz Jankowski. Trzecia wygrana z rzędu stała się faktem.

KPR Gwardia Opole - KGHM Chrobry Głogów 24:22 (13:9)

2023-11-21 10:13:47 [188.146.110.*] id:1667291
    GRZEŚ 17: Napisał postów [195], status [starszy wyjadacz] Reputacja