• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3528
  • Dodano: 2020-05-19 / 17:47
  • Komentarzy: 0

  30-latek miał w domu broń, narkotyki i elementy do ich produkcji. Został zatrzymany

  30-latek miał w domu broń, narkotyki i elementy do ich produkcji. Został zatrzymany

  (Fot. KAS Opole)

  Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej w Opolu zatrzymali mieszkańca powiatu głubczyckiego, u którego znaleziono nielegalną broń, narkotyki oraz surowce i sprzęt do ich wytwarzania.


  6 maja na terenie powiatu głubczyckiego funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Opola razem z głubczycką Policją prowadzili działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej.

  W wyniku przeszukania posesji u 30-letniego mężczyzny ujawniono znaczne ilości środków odurzających i substancji psychotropowych o łącznej wartości 30 tys. zł. Dodatkowo znaleziono prekursory narkotyków i elementy aparatury służące do ich produkcji. Mężczyzna posiadał również broń palną wraz z amunicją.

  Za posiadanie i produkcję narkotyków zatrzymanemu trzydziestolatkowi grozi grzywna i kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od trzech lat. Z kolei za posiadanie broni z amunicją bez zezwolenia sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Dalsze postępowanie w sprawie prowadzi Policja
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".