• Wyświetleń: 2030
    • Dodano: 2018-01-07 / 11:17

Berland Komprachcice odpada z Pucharu Polski

Sobotnie zmaganie Berlandu Komprachcice niestety nie należało do udanych. Przegrane spotkanie na wyjeździe z Rudą Śląską 5:7 skutkuje odpadnięciem z Pucharu Polski w futsalu na szczeblu 1/32 tych rozgrywek.

Mecz był bardzo wyrównany. Kibice obu ekip mogli obejrzeć tego dnia naprawdę ciekawe sportowe widowisko z wieloma bramkami po obu stronach hali. W 10 minucie wynik spotkania otworzyli gospodarze. Kilka minut później bramkę na remis zdobył Zboch. Berland poszedł za ciosem i zaczął częściej atakować, oczywiście z lepszymi skutkami niż do tej pory. W 17 minucie po raz drugi w tym meczu celnie do siatki skierował futbolówkę Zboch i było już 2:1. 2 minuty później Gawin po wyśmienitym strzale na bramkę zdobył kolejne trafienie dla ekipy z Komprachcic. Przed przerwą miejscowi jeszcze raz musieli wyciągać piłkę z siatki, bowiem golem do szatni pochwalił się Mika i ustalił tym samym wynik na 4:1 dla Berlandu.

Druga połowa niestety należała już do miejscowych. W 24 minucie ekipa gospodarzy trafiła na 4:2. W 29 minucie było już 4:3. Berland cały czas atakował, lecz nie mógł znaleźć właściwej drogi do bramki. Natomiast drużyna z Rudy Śląskiej odnajdywała tę drogę zbyt łatwo. W 33 minucie doprowadzili do remisu po 4. W 38 minucie Przywara fantastycznym strzałem pokonał golkipera miejscowych i wyprowadził Komprachcice na prowadzenie 5:4. Niestety zawodnicy nie cieszyli się zbyt długo tym prowadzeniem. Szybki kontratak i był z powrotem remis - tym razem po 5. Minuta do końca, a gospodarze znakomitym uderzeniem podwyższają na 6:5. W samej końcówce dołożyli jeszcze jedno trafienie i ustalili tym samym ostateczny wynik 7:5 dla GSM "Nasz Dom" Rudy Śląskiej. Był to swojego rodzaju festiwal goli, lecz ciężko powiedzieć o tym , iż zawodnicy z Komprachcic będą pozytywnie wracać do tego spotkania. Przegrywając ten mecz, odpadają z rywalizacji Pucharu Polski na szczeblu 1/32 tych rozgrywek.