Rozrywka
  Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.

  Dworek Artystyczny

  ul. Klasztorna 1

  • telefon: 607 410 054
  • email: artystyczny@dworek-opole.pl
  Dworek Artystyczny to pub i restauracja oraz arena koncertowa.
  Działający od 1996 roku "Dworek Artystyczny" jest najdłużej funkcjonującym w Opolu Klubem Muzycznym. Znajdujemy się w zabytkowym budynku w centrum Opola. Tu uraczymy Was czeskim lanym piwem - Litovel, Holba oraz polskim lanym Zamkowym oraz Specjal Jasne Pełne i Specjal Niefiltrowany z dodatkiem rokitnika.

  Firma pani Beaty (Z.U.H.Dworek) jako obecny właściciel klubu najmuje całą nieruchomość od 2013 r. na działalność Dworka Artystycznego.

  Pani Beata jest piątym najemcą od momentu powstania Dworka. Po remoncie kapitalnym w 2013 r. wyposażyła klub oraz zorganizowała kuchnię i bar. Współfinansuje oraz realizuje razem z fundacją BluesOpole koncerty i inne wydarzenia w Dworku. Ponieważ budynek i działka od 1992 roku są własnością muzyka Tadeusza Pabisiaka, firma przyjęła nazwę marki klubu: "Dworek Artystyczny Tadeusza Pabisiaka".

  Dworek posiada własną kuchnię. Polecamy obiady. Serwujemy smaczne dania regionalne oraz napoje orzeźwiające. Dworek oferuje dobry klimat jaki współtworzą stare mury budynku oraz muzyka, której posłuchacie i pooglądacie na telebimach lub na koncertach. Oprócz dobrze wyposażonego baru na parterze, na piętrze znajduje się sala, która jest również miejscem gdzie organizujemy koncerty. W pubie wydzielona jest salka dla osób palących. Latem można ochłodzić się na naszym ogródku w cieniu orzecha.

  Obsługujemy uroczystości: komunie, chrzciny, wesela (ok.50 osób).
  Dworek Artystyczny

  styl

  muzyki

  Blues

  godziny

  otwarcia

  Brak informacji.

  próg

  wiekowy

  Brak informacji.

  telefoniczna

  rezerwacja

  Brak informacji.
  BRAK ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ IMPREZ DLA TEGO LOKALU.