• Wyświetleń: 1351
  • Dodano: 2023-10-13 / 11:00
  • Komentarzy: 1
  • Artykuł sponsorowany

  Silny samorząd, wsparcie dla rodzin i przedsiębiorców oraz opłacalne rolnictwo. Szymon Godyla

  "Jako poseł chcę być głosem mojego pokolenia, czyli osób urodzonych po roku '89. Dzięki nowatorskim pomysłom, kreatywności oraz realnemu spojrzeniu na otaczające nas problemy zamierzam zadbać przede wszystkim o dobre, stabilne i przewidywalne prawo."

  Szymon Godyla

  Wspólnie z żoną Karoliną prowadzę winnicę i gospodarstwo rolne.

  Aktywny przedsiębiorca i rolnik
  Prowadzę winnicę i gospodarstwo rolne. Przywiązanie do ziemi, którą zajmował się wcześniej mój dziadek jest dla mnie bardzo ważne. Postanowiłem zostać ze swoją rodziną na rodzinnej ziemi, na Opolszczyźnie i jako poseł, chcę zabiegać o sprawy ważne dla naszego regionu!

  Szymon Godyla

  Do prowadzenia firmy potrzebne jest proste i dobre prawo - wiem to z praktyki, sam od wielu lat jestem przedsiębiorcą i zatrudniam ludzi!

  Wsparcie dla przedsiębiorców i rodzin
  Chciałbym wesprzeć sektor zaniedbywanych i wyzyskiwanych od lat przez państwo małych i średnich przedsiębiorców, dających zatrudnienie, którzy potrzebują spokoju w prowadzeniu działalności, gwarancji bezpieczeństwa oraz prostych i nie zmieniających się ciągle przepisów.
  Należy wspierać ludzi przedsiębiorczych, którzy dzięki swojemu rozwojowi będą dawać kolejnym ludziom pracę. Wspierajmy chęć młodych ludzi do zakładania swoich działalności, ale też i rodzin dla których muszą mieć czas. Nie możemy przy tym wszystkim zapomnieć o nowoczesnej edukacji i osobach najbardziej potrzebujących, czyli seniorach i osobach niepełnosprawnych.

  Szymon Godyla

  Najbliższe wybory zadecydują o tym w jakim kraju będą żyły nasze dzieci i wnuki. Musimy stworzyć w Polsce jak najlepsze warunki do założenia rodziny!

  Radny Sejmiku Województwa Opolskiego
  Przez pięć ostatnich lat jako radny sejmiku Województwa pracowałem dla dobra i na rzecz mieszkańców Opolszczyzny. Nigdy nie zawiodłem Państwa zaufania, głosując zawsze z myślą o mieszkańcach, którzy oddali na mnie swój głos.

  Moje doświadczenie samorządowe wykorzystam w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej, gdzie potrzeba wyraźnie przedstawić problemy opolskich gmin i powiatów, które otrzymują obecnie środki finansowe uznaniowo, a głównie wtedy, kiedy zdecydują się poprzeć partię rządzącą! Konkursy w ramach, których samorządy dostają dofinansowania muszą być przejrzyste i równe dla wszystkich!

  Szymon Godyla

  Jako radny sejmiku województwa opolskiego podjąłem wiele uchwał wpływających na rozwój naszego regionu! To właśnie z inicjatywy grupy radych, do której należę, powstał program ,,Szansa na rodzicielstwo", w ramach którego Samorząd Województwa Opolskiego dofinansuje procedurę in vitro dla par, które tylko w ten sposób mają szansę doczekać się potomstwa.

  Opłacalne rolnictwo
  Szczególnie ważną dla mnie kwestią jest rolnictwo. W czasach kryzysu energetycznego, wojny w Ukrainie i wysokich cen żywności, musimy wspierać ten obszar, będący jednym z filarów stabilności państwa. Dlatego co najmniej połowa strategicznych produktów żywnościowych musi pochodzić z Polski! Praca na gospodarstwie musi być przewidywalna i opłacalna!

  Szymon Godyla

  Polska polityka potrzebuje młodych przedsiębiorczych i zaangażowanych ludzi z nowymi pomysłami!

  Najbliższe wybory zadecydują o tym w jakim kraju będą żyły nasze dzieci i wnuki. Chciałbym żebyśmy wszyscy mogli żyć w wolnej, demokratycznej i tolerancyjnej Polsce. Chciałbym żyć w Polsce bezpiecznej, która ma dobre relacje z sąsiadami i która budzi szacunek w Unii Europejskiej. Chciałbym żyć w Polsce, która pozwala rozwijać się ludziom przedsiębiorczym i tworzy jak najlepsze warunki do założenia rodziny.
  Taka jest Polska moich marzeń, dlatego Postaw na młodych, postaw na mnie!

  Szymon Godyla
  Facebook: www.facebook.com/godyla
  Instagram: szymon.godyla
  Tik Tok: szymongodyla
  X (Twitter): SzymonGodyla

  Materiał sfinansowany przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  Szymon Godyla

  Szymon Godyla

  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-10-13 11:30:29 [89.67.3.*] id:1665947  
  DonPedro69: Napisał postów [11148], status [VIP] Reputacja
  Bo uwierzę! XDXDXD

  Nick:
  Treść: