• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4611
  • Dodano: 2020-07-23 / 15:51
  • Komentarzy: 0

  Od dziś można odebrać wejściówki na "darmowy weekend". Liczba wejść jest ograniczona

  Od dziś można odebrać wejściówki na "darmowy weekend". Liczba wejść jest ograniczona

  (Fot. Dżacheć)

  Zgodnie z obietnicą prezydenta miasta Opola, już 1-2 sierpnia mieszkańcy miasta będą mogli skorzystać z wielu darmowych atrakcji. Przedtem należy jednak odebrać "wejściówkę".


  Mieszkańcy Opola licznie poszli do urn wyborczych, bijąc rekord frekwencyjny w wyborach prezydenckich 12 lipca. W nagrodę, 1-2 sierpnia, tylko dla mieszkańców Opola, za darmo udostępnione zostaną instytucje kulturalne i sportowe. Ze względu na obostrzenia związane z Covid-19 liczba bezpłatnych wejściówek jest ograniczona. Można je odbierać od dzisiaj.

  Mieszkańcy Opola będą mogli za darmo skorzystać z takich atrakcji jak: ZOO Opole, Basen Letni "Błękitna Fala", Wieża Piastowska, Zamek Górny, Muzeum Polskiej Piosenki, Pływalnia "Wodna Nuta", Galeria Sztuki Współczesnej. Z darmowej oferty skorzysta kilka tysięcy opolskich rodzin.

  Każdy kupon upoważnia do bezpłatnego, jednorazowego wejścia do danej instytucji dla jednej osoby. Co ważne, członek rodziny będzie mógł odebrać wejściówkę na jeden wybrany przez siebie obiekt dla najbliższej rodziny (dzieci, mąż/żona) w każdym dniu (sobota, niedziela) z zaznaczeniem, że nie będzie to ta sama instytucja 1 i 2 sierpnia.

  Po darmowe wejściówki można zgłaszać się do opolskiego Ratusza do Biura Obsługi Klienta na parterze. Dostępne będą w dniach 23 lipca (w godz. 7:30 - 17:00), 24 lipca (w godz. 7:30 - 14:00), 27-29 lipca (w godz. 7:30 - 15:30) oraz 30 lipca (w godz. 7:30 - 17:00).

  UWAGA! Wejściówki (z pieczątką urzędu miasta na odwrocie) będą wydawane do wyczerpania całej puli. Przypominamy również, że w budynkach użyteczności publicznej obowiązuje nakaz noszenia maseczek.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".