• Wy鈍ietle: 1326
  • Dodano: 2018-12-17 / 08:11

Uni Opole pewnie wygrywa z W這c豉wkiem

(Fot. D瘸che)

Siatkarki Uni Opole odnios造 dziewi徠e z rz璠u zwyci瘰two. Tym razem pokona造 na wyje寮zie zesp馧 WTS W這c豉wek 3:0. Tym razem obesz這 si bez tie - breaku

Nasze dziewcz皻a zmierzy造 si z ostatnim zespo貫m w lidze. Przed meczem oczekiwanie kibic闚 i trenera by這 jedno - zdecydowane zwyci瘰two. Do tej pory statystyka gier Uni Opole prezentuje si bardzo dobrze. Na 15 rozegranych mecz闚 wygra造 11. W meczach z WTS, Uni zawsze wygrywa豉.

Ju na pocz徠ku spotkania by豉 widoczna r騜nica poziomu dziel帷a oba zespo造. Pomimo, 瞠 zawodniczki Uni nie prezentowa造 nic szczeg鏊nego, z du膨 豉two軼i radzi造 sobie z przeciwniczkami.

Niestety zaniepokojenie budzi jednak postawa naszych dziewczyn w kolejnych meczach. B喚dy, kt鏎e pope軟iaj s skandaliczne i nie mog zdarza si takiej dru篡nie jak Uni. Tym razem gra造 one naprawd s豉bo. Pope軟ia造 w trakcie mecz闚 szkolne b喚dy. O ile taki poziom wystarczy na zesp馧 z W這c豉wka, to na wy瞠j notowane dru篡ny mo瞠 to ju by za ma這. Uni nie mo瞠 sobie pozwala na lekcewa瞠nie przeciwnika, a to by這 chyba powodem tak s豉bej gry i seryjnych pomy貫k oraz licznych b喚d闚. Oczywi軼ie zwyci瞛c闚 nie s康zi si, ale...

W pierwszym secie miejscowe pr鏏owa造 nawi您a r闚norz璠n walk i nawet udawa這 im si to do stanu 6:6. Potem przewaga naszych dziewcz徠 wzrasta豉 powoli, ale systematycznie. W ko鎍闚ce pierwszego seta zawodniczki Uni nie da造 szans przeciwniczkom i set zako鎍zy si ich sukcesem 25:18.

W drugiej ods這nie na wskutek s豉bej gry Uni, miejscowe obj窸y w pewnym momencie prowadzenie. Zapowiada豉 si sensacja. Jednak dziewcz皻a z Opola wzi窸y si ostro do roboty. I set zako鎍zy si wynikiem 25:20 dla naszych.

Opolanki w trzecim secie pokaza造, 瞠 ich rozgrzewka w meczu trwa dosy d逝go. One tak maj, 瞠 rozkr璚aj si zawsze dopiero w trzecim secie. Przy stanie 10:10 wzi窸y si ostro do roboty i w kr鏒kim czasie by這 ju 19:10 dla naszych. Losy meczu by造 przes康zone, tym bardziej, 瞠 opolanki w tej fazie gry, gra造 naprawd bardzo dobrze. Tak powinny prezentowa sie od pocz徠ku spotkania.Set zako鎍zy si wynikiem 25:19 , a ca造 mecz 3:0 dla Uni. Warto podkre郵i, 瞠 tym razem dru篡na Uni zako鎍zy豉 mecz bez rozgrywania tie breaku.

22 grudnia u siebie w Opolu Uni zmierzy si z Wis陰 Warszawa w ostatnim meczu tego roku. W spotkaniu w Warszawie Uni wygra豉 z Wis陰 3:2. Liczymy na kolejny sukces, tym razem na swoim terenie.