• Autor: OlekG
  • Wyświetleń: 4727
  • Dodano: 2023-10-15 / 10:40
  • Komentarzy: 0

  Elewacja hali Stegu Arena w Opolu zyskała nowy wygląd

  Na elewacji Stegu Arena pojawiły się wizerunki dziesięciu znakomitych sportowców i trenerów związanych z tym miastem. Cała galeria przedstawia łącznie trzydzieści postaci, a jej oficjalne otwarcie jest planowane na 22 października.


  Na fasadzie hali Stegu Arena możemy podziwiać m.in. portrety takich wybitnych sportowców jak Wojciech Załuski (żużel), Janusz Trzepizur (lekkoatletyka - skok wzwyż), Józef Młynarczyk (piłka nożna), Zbigniew Gut (piłka nożna), Krzysztof Siemion (podnoszenie ciężarów), Antoni Piechniczek (piłka nożna), Jerzy Szczakiel (żużel), Stanisław Szozda (kolarstwo), Bartłomiej Bonk (podnoszenie ciężarów) i Czesław Wojciechowski (szermierka).

  Niedługo na zewnętrznych ścianach Stegu Areny pojawi się jeszcze dwadzieścia innych postaci, takich jak Ryszard Szewczyk, Tadeusz Rutkowski, Stefan Leletko, Szymon Kołecki, Arkadiusz Michalski, Edward Barcik, Benedykt Kocot, Joachim Halupczok, Engelbert Jarek, Jerzy Klempel, Adam Malcher, Rafał Kuptel, Dawid Tomala, Piotr Jabłkowski, Anna Chodakowska, Edward Faciejew, Henryk Budzicz, Robert Chwiałkowski, Zdzisław Trojanowski i Eugeniusz Pędzisz.

  Oficjalne otwarcie galerii jest zaplanowane na 22 października o godzinie 14. Organizatorzy obiecują, że będzie to doskonała okazja do spotkania niektórych z wymienionych sportowców i trenerów osobiście.

  Zdjęcie (1/12)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".