• 13
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 4032
  • Dodano: 2018-07-06 / 13:24
  • Komentarzy: 2

Zatrzymany za posiadanie i uprawę narkotyków

 
 
 Zatrzymany za posiadanie i uprawę narkotyków

(KPP Brzeg)

Kryminalni z brzeskiej komendy zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Grodków. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie amfetaminy i marihuany. Uprawiał on też konopie indyjskie.

Do zatrzymania 27-latka doszło 4 lipca popołudniu. To wtedy śledczy z brzeskiej komendy postanowili sprawdzić swoje operacyjne ustalenia. Z nich wynikało, że mieszkaniec gminy Grodków może posiadać narkotyki. Kiedy policjanci zapukali do jego mieszkania mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać, a kontrola potwierdziła przypuszczenia śledczych. Mężczyzna w kieszeniach miał kilka podejrzanych foliowych zawiniątek. W nich był biały proszek i zielony susz.

Późniejsze badanie potwierdziło, że znalezione substancje to amfetamina i marihuana. Łącznie kryminalni zabezpieczyli kilkanaście gramów amfetaminy i tyle samo marihuany. Szybko się też okazało, że 27-latek oprócz posiadania zakazanych substancji ma również na sumieniu uprawę konopi indyjskich. Za garażem śledczy ujawnili kilka krzewów tej rośliny. Wszystko zostało zabezpieczone, a mężczyzna zatrzymany.

Podejrzany usłyszał zarzuty posiadania i uprawy środków odurzających. Do obydwóch zarzutów się przyznał. Grozi mu teraz kara do 3 lat więzienia.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-07-09 07:27:52 [185.117.84.*] id:1558881  
pawelxp: Napisał postów [1539], status [Szycha] Reputacja
Szkoda (przynajmniej tej Maryśki) bo spada podaż i jest problem z zakupem ;(Ale jak ktoś ma ochotę z opolszczyzny to nie problem;) Na południu mamy normalny kraj a nie jak u Nas bandę kościelnych zamordystów ,którzy mówia Nam jak Nam wolno życ....i tam bez problemu mozna sie zrelaksować i ukoic nerwy ;) A najbardziej podoba mi sie podejscie niepalacych Czechów do tych ,którym zdarza sie popalać-nie maja z tym problemu ;)A tak na marginesie -władza ,która jest monopolistycznym dealerem alkoholu , wsadza do wiezienia za posiadanie nawet odrobiny Maryśki ......porównajcie zachowanie ,agresję,stpień destrukcji osobowości i szkodliwość alkoholika i palacza trawy ;)A alkohol kupisz legalnie i jest on jednym z podstawowych źródeł dochodu państwa -dealera ;)

Nick:
Treść:
2018-07-06 23:07:24 [83.30.236.*] id:1558748  
MGIEŁKA: Napisała postów [17930], status [VIP] Reputacja
jednego plantatora mniej i OK :)

Nick:
Treść: