• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2070
  • Dodano: 2023-05-12 / 16:31
  • Komentarzy: 0

  Posiadał znaczną ilość marihuany - został zatrzymany

  (Fot. KPP Brzeg)

  Do 10 lat więzienia grozi 36-letniemu mieszkańcowi Grodkowa. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. Wówczas był nietrzeźwy i posiadał kilka porcji marihuany. Dodatkowo funkcjonariusze w Grodkowa wraz z kryminalnymi z Brzegu zabezpieczyli w jego mieszkaniu kolejne kilkaset gramów zielonego suszu i kilka krzewów konopi indyjskich.

  Kilka dni temu około godz. 1:00 w nocy policjanci z Grodkowa otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało że jedną z ulic w mieście porusza się nietrzeźwy kierowca. We wskazany rejon natychmiast udali się funkcjonariusze. Kiedy podejrzanie zachowujący się kierowca zauważył radiowóz zatrzymał samochód i zaczął się oddalać.

  Funkcjonariusze natychmiast podjęli za nim pieszy pościg. Już po chwili zatrzymali mężczyznę. Jak się okazało 36-latek był nietrzeźwy, w organizmie miał 1,5 promila alkoholu. Dalsze czynności pokazały, że to nie jedyne przewinienie zatrzymanego. Podczas szczegółowej kontroli ujawnili przy nim kilka gramów zielonego suszu. Mężczyzna został zatrzymany, a substancje zabezpieczone. Natomiast podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze z Grodkowa wspólnie z kryminalnymi z Brzegu ujawnili kolejne porcje zakazanych substancji. Łącznie zabezpieczyli 350 gramów marihuany i kilka krzewów konopi indyjskiej.

  Mężczyzna usłyszał 4 zarzuty. Dotyczą one kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu, posiadania i posiadania znacznej ilości środków odurzających, a także uprawy. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".