• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 4524
  • Dodano: 2023-10-03 / 10:42
  • Komentarzy: 0

  Zatrzymani za posiadanie znacznej ilości narkotyków

  Blisko 200 gramów narkotyków zabezpieczyli kryminalni z Brzegu. Zatrzymani do sprawy to 28-letnia kobieta i 33-letni mężczyzna. Podczas przeszukania funkcjonariusze w mieszkaniu zatrzymanych zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę. Oboje usłyszeli już zarzuty, które dotyczyły posiadania znacznej ilości środków odurzających.

  Kryminalni z Brzegu zatrzymali dwoje mieszkańców miasta. Z informacji, które wcześniej posiadali wynikało, że mężczyzna i kobieta mogą mieć związek z przestępczością narkotykową.

  Kiedy kilka dni temu zauważyli podejrzewanego mężczyznę za kierownicą BMW zatrzymali go do kontroli. Zachowanie 33-latka wskazywało, że może on być pod wpływem środków odurzających. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i wraz z nim weszli do jego mieszkania. Tam zastali 28-letnią kobietę. Po przeszukaniu okazało się, że przypuszczenia śledczych są trafne. W butach ujawnili woreczki z zawartością zielonego suszu i białego proszku. Substancje zostały zabezpieczone, a podejrzewane osoby zatrzymane. Badanie pokazało, że zabezpieczone środki to marihuana i amfetamina. Łącznie śledczy zabezpieczyli blisko 200 gramów zakazanych substancji.

  Oboje usłyszeli zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Dodatkowo w związku z podejrzeniem, że mężczyzna mógł kierować pojazdem pod wpływem narkotyków została mu pobrana do badania krew. Zatrzymanym grozi teraz kara nawet do 10 lat więzienia.

  Zdjęcie (1/7)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".