• Wyświetleń: 1753
    • Dodano: 2017-10-22 / 22:20

Berland Komprachcice wraca z 3 punktami z Pyskowic

(Fot. Materiały klubu)

W niedzielnym spotkaniu na wyjeździe Berland Komprachcice zmierzył się z FC Remedium Hybryd Novitech Pyskowice. Wygrana 5:3 i powrót na Opolszczyznę z punktami to drugie zwycięstwo tej ekipy w tym sezonie.

Podopieczni Dariusza Lubczyńskiego bardzo dobrze weszli w mecz. Już po 2 minutach prowadzili 0:1 po bramce Mateusza Miki. W 7 minucie gospodarze doprowadzili do remisu i ostudzili trochę emocje we własnej hali. Miejscowi poszli za ciosem i w 16 minucie było już 2:1 dla Pyskowic. Jednobramkowe prowadzenie Remedium utrzymało się do końca połowy.

Druga część spotkania należała już do Komprachcic. Co prawda w 28 minucie gospodarze trafili na 3:1, lecz później obraz gry diametralnie się zmienił. Minutę później Victor Costin zdobył gola na 3:2 i się zaczęło. W 32 minucie Michał Zboch wyrównał na 3:3. Od tego momentu nasi bliscy sąsiedzi grali fantastycznie. Chwilę później Mika dołożył kolejne trafienie i szala zwycięstwa przechyliła się na korzyść Komprachcic. Dzieła zniszczenia w końcówce dopełnił Michał Zboch, który celnym strzałem pokonał golkipera miejscowych i ustalił ostateczny wynik tego meczu na 3:5 dla Berlandu. Ekipa z Opolszczyzny wywozi w ten sposób cenne punkty i dopisuje sobie drugą "victorię" na swoje konto w tym sezonie.