• Wyświetleń: 951
    • Dodano: 2017-01-29 / 02:22

I-ligowe siatkarki Politechniki Opolskiej przegrały na wyjeździe

AZS Politechniki Opolskiej uległ w sobotnim meczu w Wieliczce 0:3. WTS Solna Wieliczka okazała się lepsza w tej rywalizacji i łatwo pokonała drużynę z Opola. Opolanki zajmują obecnie 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów.

Wszystkie trzy sety charakteryzowały się walką obu ekip. Celne zagrywki, dobra gra na siatce i brak większych błędów, dały obraz siatkarskiego widowiska. Niestety opolanki w kluczowych momentach nie potrafiły przejąć inicjatywy. Gospodarze w końcówce każdego seta wychodzili na prowadzenie po serii znakomitych akcji i tym sposobem mogli cieszyć się z wygranego spotkania.

Rzadko się zdarza, aby drużyna wygrywała, bądź przegrywała z jednakowymi rezultatami na tablicy wyników w każdym secie. A jednak taka sytuacja miała miejsce w Wieliczce. Identyczne wyniki w trzech setach na korzyść gospodarzy 25:21, to ogromna wskazówka dla trenera drużyny, aby popracować ze swoimi podopiecznymi nad końcowym fragmentem każdej odsłony w meczu.