• Wyświetleń: 1520
    • Dodano: 2017-01-08 / 21:17

Orlik przegrywa u siebie z TatrySki Podhale Nowy Targ 2:3

Po ciężkim meczu Orlik Opole niestety pokonany przez rywala. Spotkanie pełne niesportowych zagrywek i kar meczowych okazało się lepsze w wykonaniu gości z Nowego Targu.

Wynik spotkania, ku uciesze kibiców otworzył w 8 minucie Przygodzki, wykorzystując podanie Cichego zza bramki. Fani Opolskiej drużyny nie cieszyli się jednak zbyt długo. Półtorej minuty później po kontrze i zamieszaniu przed bramką Murraya, gola wyrównującego strzelił Tomasik. Wynik remisowy utrzymał się do końca tercji.

Druga odsłona meczu to częste próby naszych hokeistów, lecz większość strzałów obronionych przez dobrze prezentującego się Błażeja Kapicy. Bramkarz przyjezdnych dobrze spisywał się dzisiaj w klatce. W 25 minucie Dariusz Gruszka podwyższył wynik gości na 1:2. Walka łeb w łeb, strzały po obu stronach lodowiska, niestety nie dały żadnego rezultatu. Kibice coraz częściej patrzyli z niedowierzaniem na grę żółto-niebieskich. Emocje podsycał także sędzia tego spotkania, który ewidentnie doszukiwał się przewinień tylko drużyny gospodarzy. W 33 minucie trafienie z niebieskiej Rantanena zmienił wynik spotkania na 2:2. Pod koniec tercji było gorąco, za sprawą krwi, która pojawiła się na tafli po tym jak zawodnik Podhala oberwał krążkiem w głowę.

Ostatnia część to znów niesportowe zachowania zawodników oby dwu drużyn. Ławkę kar zasiadał raz hokeista z Opola, a raz z Nowego Targu. Grę miejscami w przewadze wykorzystywali gospodarze, tworząc sobie sytuacje podbramkowe, lecz żaden strzał nie przekroczył linii bramkowej. W 55 minucie gola na wagę wygranej strzelił Jokila. Spotkanie zakończyło się przegraną Orlika 2:3. Mimo dużej waleczności, zawodnicy muszą na kolejny mecz podgonić skuteczność i celność w ataku.

2017-01-08 23:35:58 [89.74.189.*] id:1501164
    Kurde, co za szambo!

2017-01-09 12:27:10 [83.10.135.*] id:1501223
    city: Napisała postów [9], status [nowy] Reputacja
    Ale o wygranych orlika NIE PISZĄ!!!!!!!!!!!!!!!!! no cóż takie mamy wybiórcze czasy i tak kompetentnych "pismaków"