• Wyświetleń: 2404
    • Dodano: 2024-04-25 / 12:00

Show Waldemara Soboty i Felipe w opolskiej Stegu Arenie!

Dreman pokonał Malepszy Arth Soft Leszno 7:3-ech

Co to było za widowisko! W pierwszym spotkaniu ćwierćfinału Fogo Futsal Ekstraklasy, Dreman Opole Komprachcice wygrał z Malepszy Arth Soft Leszno 7:3-ech.

Już w pierwszej połowie opolanie zaprezentowali kawał znakomitego futsalu. Strzelanie rozpoczął w ósmej minucie Waldemar Sobota, na 2:0 180 sekund później podwyższył Felipe. Ten pierwszy zresztą skompletował hat-tricka jeszcze przed przerwą - a trzeciego gola zdobył po znakomitej indywidualnej akcji. Do przerwy Dreman wygrywał 4:0-a.

Po zmianie stron obudzili się goście i w krótkim czasie zdobyli dwa trafienia - odpowiednio Kacper Konopacki, Albert Betowski, jednak w 26 i 29 minucie gospodarze ponownie doszli do głosu i strzelali kolejno Felipe i Arkadiusz Szypczyński. Brazylijczyk poszedł w ślady Soboty i w 36 minucie skompletował hat-tricka - lecz ostatni akord mecz należał do przyjezdnych, bo wynik na 7:3-ech ustalił Rajmund Siecla. Rewanż odbędzie się 27 kwietnia w Lesznie, i w przypadku wygranej leszczynian - trzeci mecz odbędzie się także w tym mieście, dwudziestego ósmego kwietnia.

Dreman Opole Komprachcice Malepszy Arth Soft Leszno 7:3 (4:0)
    Waldemar Sobota 8, 16, 19, Felipe 11, 26, 36, Arkadiusz Szypczyński 29 - Kacper Konopacki 23, Albert Betowski 24, Rajmund Siecla 38