• Komentarzy: 10

Jesienna edycja OLO zakończona. Emocje do ostatniej kolejki!

Mnóstwo bramek, dużo emocji i napięcie do ostatniej kolejki. Tak wyglądała 4. edycja Opolskiej Ligi Orlika.

(Fot: Dżacheć)

Tak wyrównanej rywalizacji w ramach Opolskiej Ligi Orlika nie było od początku tych rozgrywek. Czwarta, jesienna odsłona OLO trzymała w napięciu do ostatniej kolejki bo szanse na zwycięstwo miało kilka drużyn. Ostatecznie najlepiej poradzili sobie zawodnicy Starej Gwardii i to oni otrzymają złote medale wraz z atrakcyjnymi nagrodami.

Po 8. kolejkach jesiennej edycji Opolskiej Ligi Orlika 2014 szansę na pierwsze miejsce na podium miały Stara Gwardia, Centrum Opole, AZS PMWZS Opole (po 16 punktów), a w nieznacznie gorszej sytuacji, z mniejszą ilością punktów i słabszym bilansem bramek były kolejne ekipy Hamburg, Morawiec Team, Melon Team i Holland Contracting. - Tak wyrównanej stawki i związanych z tym emocji nie mieliśmy od początku OLO. Poziom spotkań podniósł się bardzo mocno - mówi Radosław Mielec z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który wspólnie z portalem 24opole.pl organizuje Opolską Ligę Orlika.

Ostatecznie faworyci do wygranej - Stara Gwardia - stanęli na wysokości zadania i w bezpośredniej konfrontacji odprawili Morawiec Team aż 8:1. Goli w ostatniej kolejce padło dużo nie tylko w tym meczu. AZS PMWSZ Opole uległo Melon Team 2:5, Hamburg rozbił Real Opole 5:1, a Centrum Opole do przerwy prowadziło z Opolskim Centrum Ratownictwa Medycznego 6:0 (OCRM nie wyszedł na drugą połowę). Zwycięstwem, choć już mniej okazałym bo 3:1 z rozgrywkami pożegnał się też Holland Contracting, który wygrał z Sun Marino.

Tradycyjnie podsumowanie rozgrywek w tegorocznej, jesiennej edycji OLO odbędzie się w drugiej połowie listopada. Na specjalnej uroczystości wręczone zostaną puchary, medale, wyróżnienia indywidualne oraz nagrody.

2014-11-16 21:07:02 [91.193.208.*] id:1283234
    RAII: Napisał postów [27576], status [VIP] Reputacja
    OLO? od razu mi się cytat z Psów nasuwa..;)