• Autor: OlekG
  • Wyświetleń: 1344
  • Dodano: 2023-08-18 / 10:24
  • Komentarzy: 0

  Trwają zapisy do Opolskiej Ligi Orlika

  (Fot. Dżacheć)

  Jeszcze do niedzieli można zgłaszać amatorskie drużyny do Opolskiej Ligi Orlika. Organizatorzy przypominają, że ilość miejsc jest ograniczona.


  Trwają zapisy dla nowych drużyn do udziału w Opolskiej Ligi Orlika "OLO", której patronem medialnym od samego początku jest portal 24opole.pl. To już dwudziesta pierwsza edycja tej imprezy, która od lat cieszy się niesamowitą popularnością wśród miłośników piłki nożnej.

  - Nowe drużyny swoje mecze będą rozgrywać w soboty w godzinach 10:20 - 13:30 na trzech opolskich Orlikach: przy kamionce "Piast", przy Toyota Park oraz w Opolu - Czarnowąsach. Wpisowe do rozgrywek wynosi 600 zł od drużyny. Ilość miejsc jest ograniczona, a zapisy potrwają do 20.08.2023 (niedziela) do godz. 23:59 - mówi Łukasz Wielichowski z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Opolu, koordynator rozgrywek.

  W zgłoszeniu należy podać: Nazwę drużyny, imię i nazwisko zgłaszającego i telefon kontaktowy. Zapisy pod adresem mailowym: zapisy@mosir.opole.pl

  Liga, w której biorą udział amatorskie drużyny z całego województwa promuje wychowanie przez sport i szerzenie zdrowego trybu życia oraz aktywizuje mieszkańców Opola i powiatu do uprawiania sportów zespołowych. Mecze podczas dotychczasowych rozgrywek były rozgrywane w ramach czterech lig.
  Patronat 24opole
  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".