Zobacz takze
Wypadek na DK45 między Bierdzanami a Trzebiszynem. Kierowca trafił do szpitala
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".


















































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
fiber: Napisał postów [1], status [żółtodziób]
To jest kolejny tego typu przypadek w kraju w tym roku, a wszystko z niewiedzy niestety. Otóż to są podstawy bezpieczeństwa, nie wolno pod żadnym pozorem nawet dotykać osoby podpiętej pod inny sprzęt, bo może dojść do porażenia. Rozwalają mnie osoby, które tutaj piszą o jakichś samoróbkach, albo złych zabezpieczeniach... Ludzie, takie rzeczy dzieją się na sprzętach wartych miliony. Zauważcie co robią muzycy na scenie zanim się np. się żegnają z publicznością - ściągają gitary i sprzęt! Nie można dotykać 2 gitar, albo mikrofonu i gitary, albo drugiego muzyka,który też ma na sobie gitarę itd. itd., a już największe niebezpieczeństwo powstaje, kiedy np. wzmacniacze są podpięte pod różne fazy. Po prostu prąd płynący w danym urządzeniu może mieć nieco inne przesunięcie fazowe i kiedy dotniemy na raz 2 urządzeń, które są podłączone pod prąd o różnych fazach, to ten prąd może popłynąć niestety przez nas! Dlatego przestroga dla wszystkich! ŚCIĄGAMY GITARY I SIĘ WITAMY/WYMIENIAMY/JAKKOLWIEK DOTYKAMY. Bo to nie są żarty. I żałosne, że w salach prób, czy gdziekolwiek na scenach nie ma takich ostrzeżeń. A konsekwencje mogą być śmiertelne. Chłopak miał masę szczęścia, że przeżył, naprawdę...