• Dodano: 2023-10-02 / 10:30

Hit BS Leśnica czwartej ligi opolskiej na remis!

(Fot. Archiwum/KS Małapanew Ozimek)

Do bramkowej demolki doszło w Ozimku

Co za emocje w Bogacicy! W rywalizacji tutejszego iPrime ze Stalą Brzeg padły cztery bramki, a ostatecznie ekipy podzieliły się punktami.

Chociaż to brzeżanie bardzo szybko wyszli na prowadzenie i to dwubramkowe - Po trafieniach Macieja Rakoczego i Jakuba Kowalskiego po 17 minutach było na tablicy świetlnej 0:2 i tak też zakończyła się pierwsza połowa, choć Stal nie była w komplecie, po czerwonej kartce dla Brusiło. W drugiej części gry iPrime rzucił się do ataku i najpierw w 60 minucie z rzutu karnego gola kontaktowego zdobył Jakub Pielok, a w ostatniej akcji spotkania wyrównał bramkarz, Damian Rozmus.

Osiem bramek zdobyli piłkarze Małejpanwii Ozimek. A uczynili to w rywalizacji z najsłabszą na ten moment drużyną ligi - Pogoń Prudnik. Sześć goli padło w pierwszych czterdziestu pięciu minutach, a z hat-trickiem zakończył Fabiano. Ta wygrana i remis w Bogacicy pozwoliło piłkarzom z Ozimka awansować na drugą lokatę w tabeli ligowej.